Trať 120

Chtěli byste trať 120 ve stavu v jakém byla na začátku devadesátých let?

• Ano

Hlasů: 74 38.5%
  • NE, v současném

Hlasů: 94 49.0%
  • Je mi to jedno.

Hlasů: 24 12.5%

• Hlasovalo členů
    192

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
AndrewM napsal:
Vrbam napsal:
Uz se tesim na splhani z Dejvic do Veleslavina s 943+043+843
Ja teda nevim, ale nemyslim, ze by jich tam jezdila prehrsel, to spis ta zelena zruda Esmeralda :)

Od tohoto roku uz zadne 843, muzes tam dat 854, 810, 714 a nebo 749/751 jako zaloha.

VáclavS

Průvodčí
Výzva pro Kladeňáky : Může někdo z motoráku vyfotit záběry na krajinu mezi Kladnem a Dubí nebo na SONP ( nebo také Poldi)? Já to tam zas tak neznám, za odměnu pošlu beta trať Masarykovo nádraží - Lužná (později i Žatec a Chomutov) a odbočku Kladno - Dubí(výhledově i Kralupy). Za fotky děkuji

Naposled editoval moderátor:

latich

Pokladník
BETA VERZE 120

Zdravím po stažení objekty pack 5 při rozbalení chyba v komprimovaným souboru.Je to chyba u mne nebo to dělá i ostatním?Dík latich

ok1dnh

Pokladník
Václeve, ale chtělo by to číst maily. Psal jsem ti, že archív 5 je asi poškozený (toto je hláška při snaze o rozbalení:
"c:\A\Objektypack5_120.zip: Dělený nebo poškozený ZIP archiv"), ale z tvé strany žádná reakce. Také jsem ti psal, že nechápu způsob tvé metody dělení souborů při komprimování, ale to si vyříkáme přes email, tedy pokud je budeš číst.
Karel

VáclavS

Průvodčí
Soubor Objektypack_5 je asi špatně přemístěn. Zítra bude nahrán znovu na web.
Zipy se rozablují takto:
Objektypack -přímo do adresáře s tratí
Objektypack 1 - 5 -Do adresáře TEXTURES.

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Dle slov jednoho uznavaneho modelare chybi v Kladne rosnicka na pomniku, vid Pikku

Naposled editoval moderátor:

Martens

Strojvedoucí
bob57_cz napsal:
1.A nebylo by lepší archivy balit od úrovně "Train Simulator" nebo alespoň na úrovni "Trat_120" ? Mysli trochu i na ty, co neumí pracovat s filemanažerem či průzkumníkem. A je jich stále hodně. (Mi to potíže nedělá, kdyby mi někdo chtěl radit, ale snažme se pomoct i těm slabším.)
Bobe, nejde jenom o manipulaci se soubory, ale i o to, že je tam guláš v archivech...*.s soubory mezi *a.ce.....neznalý člověk ani nemá páru, kam to nakopírovat.....

bob57_cz napsal:
4.Nikde žádné README : jaký GLOBAL použít? BP,origo či nějakou verzi XT ?
Je to kompatibilní s tratí BP.

bob57_cz napsal:
7.JP1ShinjukuSt.S.bak je asi k ničemu - další půlmego navíc v prvním=nultém archivu Objektypack_120.ZIP .
Nehledě na to, že je tam i zdroják této staniční budovy v 3dsmaxu....

8.TEXTURES/zast_Holesovice_Bubny.zip si už nějak rozposunujem.
[/quote]
Ale naopak tam chybí pár textur a objektů ze Zbyňkovy trati...tuším nadr_svitavy3.ace a nadr_letovice2.s........teď už to z hlavy nevím....

Václave, dále :
Na Masně je před vjezdem na Negrelliho viadukt strašný zub v terénu a chvilku to vypadá jako lochneska chtělo by to tam srovnat terén...

Ale s tou instalací fakt něco udělej......bo to skončí tak, jako původní 024, kdy jsi s tratí dostal 80% souborů Simulátoru ....

VáclavS

Průvodčí
Zub bych srövnal, ale zlobí mi databáze neustále chce mazat návěstidla. A nevím ja k to vyřešit tak do tratě nelezu.
Instalačka je již připravená, brzy bude nahrána na web, ale potřeboval bych někoho, kdy by ji proklepl než by vyšla.

JOHNZ

Průvodčí
VáclavS: Návestidlá a obnova databáze spolu nejdú dokopy ... s tým nič neporiešiš, ak chceš obnovovať databázu znamená to výmenu časti návestidiel aj keď v nich žiadna chyba nie je ... musíš si teda poradiť bez toho ...

VáclavS

Průvodčí
Projekt nevyšuměl, pouze čekám na Msts bin, poté můžu Prahu bez obav postavit i s krajinou. Jinak bych chtěl v nejbůižší době přistavit trať KND.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
VáclavS napsal:
Projekt nevyšuměl, pouze čekám na Msts bin, poté můžu Prahu bez obav postavit i s krajinou. Jinak bych chtěl v nejbůižší době přistavit trať KND.
Dobrá výmluva. Že bych také se svou tratí praštil s poznámkou že čekám na MSTS BIN?

Nahoře