Trať 120

Chtěli byste trať 120 ve stavu v jakém byla na začátku devadesátých let?

  • Ano

    Hlasů: 81 38.8%
  • NE, v současném

    Hlasů: 104 49.8%
  • Je mi to jedno.

    Hlasů: 24 11.5%

  • Hlasovalo členů
    209

Mexicannos

Začátečník
Aut.Práva

Já to bral jako globál... pokud jde o trainz, tak to chápu, ale narážel jsem spíš na na msts scénu,a jak každej pozná, na kradení modelů a přeskinování jsem expert, aspoň je ale nevydávám za svoje. :D kolikrát bych se i zeptal, ale nevím odkud model pochází, takže je to hold složité. U trainzu ale může nastat obdobný problém.
 

VáclavS

Průvodčí
Když jsme u autorských práv, jak je možné že moje aktivita je najednou u Kanka, je drobně upravená ani si nevšim že náklad jede podle sjř z malešic a ne z Libně měl by mi vysvětlit jak k aktivitě přišel na netu je ale není ke stažení.
 

Mexicannos

Začátečník
VáclavS napsal:
Stavba pokračuje koleje už jsou na Kladně. zde stačí položit už jen pár kolejí úplně vzadu je už i depo. Na druho stranu končí koleje ve Veleslavíně a budou postupovat dál na Bubny a na masaryčku. Odbočka Jeneček je sjízdná v obou směrech a postavil jsem i jenečskou zastávku.
Krajinu jsem zatím moc nedělal je ale v Hostivicích a v okolí odbočky Jeneček. V plánu jsou koleje zatím do Lužné a až bude čas tak z Kladna do Dubí a možná i do Kralup.
Slyšel jsem o tom :? hold, to je tak, když vypouštíš nějaký bety lidem, o kterých nevíš co od nich čekat. :rolleyes:
 
M

mironic

Host
VáclavS napsal:
Stavba pokračuje koleje už jsou na Kladně. zde stačí položit už jen pár kolejí úplně vzadu je už i depo. Na druho stranu končí koleje ve Veleslavíně a budou postupovat dál na Bubny a na masaryčku. Odbočka Jeneček je sjízdná v obou směrech a postavil jsem i jenečskou zastávku.
Krajinu jsem zatím moc nedělal je ale v Hostivicích a v okolí odbočky Jeneček. V plánu jsou koleje zatím do Lužné a až bude čas tak z Kladna do Dubí a možná i do Kralup.
Ahoj,
budu moc rád za tuhle trať, pokud bude zájem, mohu i pomoci /foto apod./, bydlím kousek od ní u Kladna.
 

VáclavS

Průvodčí
Mironic: to bys byl moc rád v okolních stanicích nemám moc dokumentace a foto by se hodilo hlavně z Kamennych žehrovic (mám mezery v polohách a typech návěstidel) a a Od Kačič do Stochova mám taky mezery, za fotky bych byl velmi rád.
Postaveno je od Veleslavína do Stochova ale zatím ne definitivně budu asi muset provést pár oprav.
 

VáclavS

Průvodčí
Rynholec to není neb: :D
1)Závory by byly automatické ADŽ.
2)Nástupiště by nebylo přerušeno přejezdem.
3)Odkdy je budova hlásky celá zděná.
Zkuste někdo jiný a Lépe.
Rynholec už ale taky stojí.
 

ok1dnh

Pokladník
Koukám Václave, že jsi z té tvé Zamračené udělal nějakou úzkorozchodnou :). Je poněkud ouzká, tedy ta vlevo u tvých textů.
Karel
 
E

emihop

Host
Nejsem si moc jistý ale připomíná mi to buď vjezd do Řevničova a nebo by to mohla být to stanoviště (asi hláska) mezi Řevničvem a Lužnou u R.
 

VáclavS

Průvodčí
oznámení: Z důvodů nefunkce ICQ mi pište v případě nefunkce čísla 197105314 na číslo 259224487, do odvolání. Děkuji za pochopení.
 
Nahoře