M 153

• Tvůrce vlákna deather
  • Datum začátku
D

deather

Host
Ahoj
Nevíte prosím někdo jestli existuje model vozu M153 ?

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Tak tohle se mi prohání při testech v Ústí nad Labem. Až se mi podaří zase nabrat dech dodělám k tomu ten prokletý jeřábek s rozvinovákem a svezeme se všichni. (Tedy, vzhledem k výzdobě šatních skříněk jen ti, co dovršili osmnáctý rok věku). Jedná se zatím o oldřichovský a střekovský pantograf z ústeckého SDC, ale snad nebude velký problém předělat textury na jakýkoli jiný. db9d18bb643e94f05dc6f7cda3ace502.jpg
nebo taky 7e4b0b9e75c7739d2b7233d90fc0adea.jpg

Naposled editoval moderátor:

Mirec

Signalista
Pikku napsal:
Tak tohle se mi prohání při testech v Ústí nad Labem. Až se mi podaří zase nabrat dech dodělám k tomu ten prokletý jeřábek s rozvinovákem a svezeme se všichni. (Tedy, vzhledem k výzdobě šatních skříněk jen ti, co dovršili osmnáctý rok věku). Jedná se zatím o oldřichovský a střekovský pantograf z ústeckého SDC, ale snad nebude velký problém předělat textury na jakýkoli jiný.
Nemám slov ...

Beatlesák

Pokladník
Nádhera ale jen by mě zajímalo esy pude zdvihnout sběrač

Kebarko

Provozní technik
Beatlesák napsal:

Myslím si, že to bude asi problém. Pokiaľ bude MVTV nadefinovaný v engu ako "Diesel", tak bude dymiť ale pantograf nepôjde zdvihnúť. Pokiaľ by bol nadefinovaný ako "Electric" pantograf by zdvihnúť išiel ale zas by nedymil. A potom sú tam aj ďaľšie problémy.

Mirec

Signalista
Kebarko napsal:
Beatlesák napsal:

Myslím si, že to bude asi problém. Pokiaľ bude MVTV nadefinovaný v engu ako "Diesel", tak bude dymiť ale pantograf nepôjde zdvihnúť. Pokiaľ by bol nadefinovaný ako "Electric" pantograf by zdvihnúť išiel ale zas by nedymil. A potom sú tam aj ďaľšie problémy.
A čo tak urobiť dve verzie modelu - obe Diesel, ale jeden eng by mal zberač hore a druhý by ho mal spustení.

Tax

Moderátor
Správce
Kebarko napsal:
Na toto je riešenie: 2 zberače ako freightanim, k tomu 2 engy - jeden pre jazdu so zdvihnutým zmetákom a jeden so zloženým ... vlk bude nažratý a koza celá. Myslím, že s M153.0 bude sotvakto jazdiť a zároveň pracovať, poväčšine sa použije ako kulisa do aktivít. Jedine že by Pikku vytvoril pajdulákov - makalúzov a aktivita by bola o tom, že M153 stojí, pajduláci pracujú a okolo na druhej kolaji chodia zníženou rýchlosťou vlaky. Toto by bol možno námet aj pre aktivity s Kebarkovou MUV-kou ;)

nebulus

Pomocník strojvedoucího
Model je perfektný . Zaujímalo by ma koľko má poly a či bude k dispozícii aj pohľad z "kukane" na streche?

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Vážení přátelé - idea je asi tato: Jeden model bude pojízdný, resp. pro normální ježdění (s MSTS bin je to úplná paráda) a ten bude mít sběrač dole a nebudou na něm kromě strojvedoucího žádné jiné figurky. Tento model má okolo 15tis. polys a je v podstatě hotový, jen je třeba pozměnit sem tam mapování a takové drobnosti, mravenčí práce která mne nebaví. Další verse by měla mít pantograf nahoře a na plošině počítám s nějakými figurkami, plus zkratovací tyče před a za vozidlem (tato verse nebude mít interier dílny a proto bude mít méně polys). Tato druhá verse by neměla být používána pro jízdu, počítám s ní jako s vozidlem které byste míjeli během výluk při aktivitách. Interní pohledy jsou zatím nadefinovány jen v modelu, nehce se mi vytvářet speciálně interier, ale kdo ví, třeba i na to dojde. Jen buďte prosím trpěliví, nevím kde mi hlava stojí, mám hromadu práce i mimo MSTS.

M

m.

Host
Nádherný model, už aby se proháněl po našich virtuálních kolejištích.

duuso

Pomocník strojvedoucího
Pikku, model No.1, niet čo dodať, teraz u nás OTV-čkári pracujú na výluke, skúsim ich "natiahnuť" na nafotenie pohľadu z kontrolného stanovišťa, alebo už ho máš?

Brejlovec755

Začátečník
Tak tohle se mi prohání při testech v Ústí nad Labem. Až se mi podaří zase nabrat dech dodělám k tomu ten prokletý jeřábek s rozvinovákem a svezeme se všichni. (Tedy, vzhledem k výzdobě šatních skříněk jen ti, co dovršili osmnáctý rok věku). Jedná se zatím o oldřichovský a střekovský pantograf z ústeckého SDC, ale snad nebude velký problém předělat textury na jakýkoli jiný. Zobrazit přílohu 3213
nebo taky Zobrazit přílohu 3214
Dobrý den kde seženu takový to hezký modely do Open Rails??? Předem děkuji.

Nahoře