Trať 130 Ústí nad Labem - Chomutov

F

fastTomi

Host
Tak to fakt neni, ale nevadi mi to tak. Prestoze je to "moje" home railroad, tak stejne radsi jezdim Semorovu streku Chocen - Zabreh, a pak dolu na Brno...
 

KJ_Ross

Pokladník
bob57_cz napsal:
KJ_Ross napsal:
To neni zas tak zlé, čekal jsem větší potíže
Tak tam místo padesáti kolejí bude mít osm a ostatní se budou trvale asanovat. Zruší se depo a chemička a nahradí parkem po obou stranách, to bude hezké... :D

No to se snad nestane :D
 
G

Guest

Host
Jak ste na tom s tou tratí :?: Tato trat se mi libi a rád bych se na ní projel :) Já vim že je to těžké a že to nebude hned ;)
 

Petr Šimral

Posunovač
Trať je ve stavbě, viděl jsem z ní mostecké zhlaví stanice Chomutov.

A já v rámci projektu CR5 mínm postavit od Chomutova starou trať do Litvínova.

 

Hawk

Posunovač
tu trať sice osobně neznám...ale už prvopočátky dávají znát doboru kvalitu vznikající tratě!
Gratuluju, pěkné...vzniká alší skvělá trať!
 

Miran

Moderátor
Správce
Hawk napsal:
tu trať sice osobně neznám...ale už prvopočátky dávají znát doboru kvalitu vznikající tratě!
Gratuluju, pěkné...vzniká alší skvělá trať!

Nevím nad čím se tady se tady rozplýváš, pokud tu trať osobně neznáš. Jak můžeš hodnotit kvalitu díla podle několika kolejí, položených na náspu, aby to vypadalo jako že je dodržená i nadmořská výška. Takovýchto pokusů už tady bylo "neúrekom" a skončilo to jen těmi screeny. Pokud autoři ukáží kus díla, klobouk dolů. Ale zatím...
Jinak autorům samozřejmě držím palce, aby jim to vydrželo až do zdárného konce. Ale ono vlastně nikdy nic nekončí .....
 

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Ty obrázky se stále nezobrazují. Je tam dole ikonka s obrázkem a když dám pravým tlačítkem myši zobrazit obrázek tak mám prázdnou stránku. Používám Firefox, ale je to u mě stejné i v IE.
 

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Tak beru zpět. Už mi to jede. Problém byl v nastavení Kerio Personal Firewall. V záložce WWW a pak Blokování reklam musí být zaškrtnuto Povolit filtrování obsahu WWW.
 
Nahoře