Jak rozbalit aktivitu (*.apk) pod MS Windows Vista

radekedar

Pokladník
Zde je jednoduchý a doufám srozumitelný návod pro každého, jak rozbalit aktivitu (*.apk) v systému Windows Vista.
  1. Stáhnu si bugfix a nainstaluji ho.
  2. Na ploše vytvořím nového zástupce, který bude směřovat na soubor %MSTS_SLOŽKA%\UTILS\tsunpack.exe.
  3. Na záložce kompatibilita ve vlastnostech zástupce nastavím Spustit tento program jako správce, potvrdím OK.
  4. Stáhnu aktivitu (nejlépe na plochu) a ikonu aktivity přetáhnu myší na zástupce rozbalovače aktivit.
  5. Pokud je aktivita vytvořena pro starší verzi trati, většinou to nevadí, takže můžu potvrdit hlášku The installed track database for ... Continue?
  6. Potvrdím hlášku Unpackage new activity to route %NÁZEV_TRATI% ?
  7. Případně potvrdím hlášky o přepsání souborů (con, pat, srv...)
 

okoun

Hradlař
Mám dotaz. Já si stáhnu aktivitu např. pro trat Luhačovice a vložím ji do šložky ROUTES\Luhacovice\ACTIVITES a když zapnu OR a dám mapu Luhačovice tak tam ta aktivita není. Pomůžete prosím co stím mám dělat aby tam ta aktivita byla?
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Ten soubor co stahuješ se nevkládá do složky s tratí, ale normálně se spustí jako každý jiný (musí mít koncovku apk) Pokud ti hlásí chybovou hlášku, musíš opravit registry použitím registrufix, který se u W7 a vyšší spouští jako správce.
 

okoun

Hradlař
Toto mi to píše když spustím registr fix. There was an error. Check registry settings manually. Co stím dělat? (jestli nechápu omlouvám se ale jsem začátečník a navíc těžce nechápavej) :D
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Musíš jej spouštět jako správce, pokud máš Win 7 a vyšší, to je klik pravým tlačítkem a zvolit Spustit jako správce. Jezdíš na OR, máš MSTS? Nevím zda to bez něho funguje, bez tsunpack.
 

okoun

Hradlař
Jezdím na OR a tsunpack. Ale i když spustím jako správce tak mi to napíše to co už jsem tu psal.
 

Matyáš Rosecký

Začátečník
mě to nejde. když se držím návodů co jsem kde našel, tak mi to stejně napíše: Microsoft Train Simulator installation not found.
 
Nahoře