Trať ČD Praha Děčín

G

Guest

Host
Existuje anebo tvoří se trať, Pha - Dc?
Nevíte někdo?
 

Laborec425

Pokladník
To se mi snad jenom zdá. Teď jsem přicházel do práce a přemýšlím o tom, že se zde na fóru někde zeptám, jestli někdo staví trať Praha - Děčín. A koukám, že o pár minut jsi mě předběhl :D ! Ale jenom chci ještě říct, že na stránkách Filipa Havla jsem viděl nějaké screeny z Vraňan, takže předpokládám, že by jí někdo mohl stavět a asi nám to tají :D !
 

Petr Novák

Průvodčí
Laborec425 napsal:
To se mi snad jenom zdá. Teď jsem přicházel do práce a přemýšlím o tom, že se zde na fóru někde zeptám, jestli někdo staví trať Praha - Děčín. A koukám, že o pár minut jsi mě předběhl :D ! Ale jenom chci ještě říct, že na stránkách Filipa Havla jsem viděl nějaké screeny z Vraňan, takže předpokládám, že by jí někdo mohl stavět a asi nám to tají :D !

To máš pravdu,jenže jsou víc než rok staré a jak to opravdu vypadá,zatím nikdo neví...Ale bylo by prima se tudy svézt,trať vede přes Žernoseky a byl bych moc zvědavý,jak autor trať postavil...
 

Laborec425

Pokladník
Ze všeho na světě bych si přál tuhle trať si projet v MSTS. Na nic jiného nečekám :D ! Moje domovská trať :D !
 
G

Guest

Host
Trať do Děčína se opravdu staví. S autorem jsem v kontaktu a budu mu fotit stanici Nelahozeves. Na trať jsem také velice zvědav, neboť bydlím kousek od Kralup.
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Nazdar všetci !

Chcel by som sa spýtať autora trate Praha-Děčín ako pokročil so stavbou a kedy výhľadovo ráta zo zverejnením prvej verzie.

Vďaka,Dušan Gordík.
 

Zdeněk Itterheim

Provozní technik
Re: Trať 090 Prah - Děčín

Tygy napsal:
Zdravím všechny, Trať 090 staví TYGY. Přímé dotazy na Mailu tygrik_ul@volny.cz

Tak jak to vypadá s tratí 090 - neškodila by aktualizace str. u F. Havla.

Díky za všechny

-------------------------------------
Zdeněk Itterheim
 
Naposled editoval moderátor:

Tygy

Hradlař
Nazdárek, 090 pokračuje ve stavbě. momentálně se soustřeďuji na objekty a tvorbu kopců.
Screeny byly a budou znovu poslány Filipovi na web. Možná bude moci stavbu 090 a i jiné věci sledovat také jinde než u Filipa na webu. Zatím nic dalšího sdělit nemohu. Pokud má někdo zájem o novější screeny a chce je hned, ať mi mailne.
čusík Tygy.
 
G

Guest

Host
Trať 090

Chtěl jsem se dozvědět víc o 090, ale server MSTS.SCREENER "Nelze nalézt". Nestala se někde nějaká chyba? :(
 
G

Guest

Host
Oprava, oprava, oprava. Samozřejmě - PROSCREENER. Ať Tygy promine...
 
G

Guest

Host
Proscreener - AlesB

Aleši, při proklepnutí i při zadání do vyhledávače IE hlásí "Stránku nelze nalézt". Zkusil jsem to už víckrát, ale stále stejný výsledek. Zdá se, že Černý Petr tedy leží na straně internetové sítě v Mariánských Lázních. Nestalo se mi to totiž poprvé.
 
F

FrantaVopička

Host
Já to zkoušel ráno i teď a pokaždé se mi to načetlo...
 

Petr Novák

Průvodčí
Venny napsal:
Oprava, oprava, oprava. Samozřejmě - PROSCREENER. Ať Tygy promine...
Ten odkaz je napsán dobře,stačí na něj kliknout a jsem tam.S načítáním stránek nemám nejmenší problém,používám Operu 8.02 :D
 
G

Guest

Host
Petr Novák napsal:
Venny napsal:
Oprava, oprava, oprava. Samozřejmě - PROSCREENER. Ať Tygy promine...
Ten odkaz je napsán dobře,stačí na něj kliknout a jsem tam.S načítáním stránek nemám nejmenší problém,používám Operu 8.02 :D

Chlapi, díky za otestování přístupu k serveru. Teď už bezpečně vím, kde je asi problém. Budu to zkoušet častěji; snad Bill G. milostivě dopustí a někam se dostanu. Ahoj :D
 
Naposled editoval moderátor:
Nahoře