Trať Luhačovice (341 a 346)

T

Tomas Sedlak

Host
Čauky tome o jakou dokumentaci se přesně jedná?Já stavím trať 340 a něco o ůseku brno až Veselí nad moravou vím tak kdyby se ti to hodila tak napiš na můj email tomaseksedlak@seznam.cz tomas
 
Naposled editoval moderátor:

Mexicannos

Začátečník
Ten vagon je super, dlouho jse ho hledal, a to především kvůli moravanu kterej ho má, jinak trať vypadá skvěle, aspoň ty screeny, přeji hodně štěstí a žádné problémy při stavbě. :eek:)
 

train.msts

Pokladník
trat251

Já zatím stavím trať 251/250. Více informací na http://www.trat251.wz.cz.
Jinak trať Luhačovice - Újezd u Luhačovic také znám, ale žádné informace o ni nemám.
 
Naposled editoval moderátor:

VolejnikTomas

Pokladník
to train.msts:
Hodně štěstí ve stavbě a na Aee145 je motivační tabulka R677 Praha - Havl. Brod - Žďár n.S. - Brno - Břeclav ;)
 
E

emihop

Host
Zajímalo by mě jak trať pokročila a kdy bude hotova?
 

VolejnikTomas

Pokladník
Momentálně stavba díky problémům s počítačem stojí, ale jinak je 346ka tak z 90% hotova. Jakmile se něco pohne směrem kupředu dám vědět na webových stránkách.
 
G

Guest

Host
340

Na týhle diskusi je zmíňka o trati 340. Vzhledem k tomu, že tuhle trať miluju docela mě zajímá a mohl bych řeba přispět nějakejma objektama (ne novejma, ale ty co už mám a nějaký jsou taky tamodtud). Jsou už někde screeny?
 
G

Guest

Host
Re: 340

PaV napsal:
Na týhle diskusi je zmíňka o trati 340. Vzhledem k tomu, že tuhle trať miluju docela mě zajímá a mohl bych řeba přispět nějakejma objektama (ne novejma, ale ty co už mám a nějaký jsou taky tamodtud). Jsou už někde screeny?

O par prispevku niz je odkaz :) http://www.sweb.cz/Volejnik.T/Trat346.htm
 
Naposled editoval moderátor:
G

Guest

Host
Vase trat vypada opravdu slibne!!!Jen tak dal :eek: :D
 
Naposled editoval moderátor:
G

Guest

Host
mno

Velice krátké , a jednotvárné, proč stavba tak krátkého úseku trvá tak dlouho?
 
P

PRCH

Host
Re: mno

Dafidof napsal:
Velice krátké , a jednotvárné, proč stavba tak krátkého úseku trvá tak dlouho?

:mad: Viš co, než něco takového plácneš zkus si postavit aspoň 1km trati, ona to zas taková sranda neni.
 
Naposled editoval moderátor:
Nahoře