Trať Luhačovice (341 a 346)

Roman

Pokladník
Re: mno

PRCH napsal:
Dafidof napsal:
Velice krátké , a jednotvárné, proč stavba tak krátkého úseku trvá tak dlouho?

:mad: Viš co, než něco takového plácneš zkus si postavit aspoň 1km trati, ona to zas taková sranda neni.

Jo,jo. Kdo nezkusil,neuvěří :D :D :D ........
 
Naposled editoval moderátor:

Stavitelxx

Průvodčí
Já jsem to zkusil a přesto neuvěřil..... Když jsem dokázal postavit 130 km dlouhou trať za 4 měsíce a při tom ještě chodím do práce, tak proč teda tak krátký úsek trvá tak dlouho??
Tím nechci kritizovat, jen se na tu trať těším, jako mnoho dalších lidí, takže by to už chtělo vydat, hm?
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Stavitelxx napsal:
Já jsem to zkusil a přesto neuvěřil..... Když jsem dokázal postavit 130 km dlouhou trať za 4 měsíce a při tom ještě chodím do práce, tak proč teda tak krátký úsek trvá tak dlouho??
Tím nechci kritizovat, jen se na tu trať těším, jako mnoho dalších lidí, takže by to už chtělo vydat, hm?

Víš, ono je velký rozdíl codit do práce a "chodit do práce".......při té druhé variantě se to pak staví.....Nikdo....podotýkám nikdo...nemůže znát všechny okolnosti, které dotyčného autora ( a je jedno, jestli trati nebo loko nebo čehokoliv jiného) nutí stavbu zpomalit nebo pozastavit.....

To by sis taky mohl rovnou rejpnout do Mexe a KaMata, proč pozastavili 270 když jsou na to 4.....a ty jsi to stihnul sám za 4 měsíce..... :confused:

Howgh.....
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Vidíš Martensi a já to zase pochopil jinak. Hodně tvůrců do MSTS modelovalo, když studovali a jakmile nastoupili do práce, tak s tvorbou přestali. Na to jsem vždy reagoval, že Pikku, Tax, Já, Ty i ostatní také chodíme do práce a pro svého koníčka si čas najdeme. Ale je pravda jak říkáš, není práce jako práce. Někdo pracuje od nevidím do nevidím, do toho rodina, tak msts už nelze. Ale to určitě nebylo předmětem přirovnání. Spíše je to o tom, že někdo si naplánuje, že něco postaví, zde se pochlubí a pak zjistí, že na stavbu opravdu nezbývá čas. Na to následují příspěvky od nedočkavců typu "kdy už to bude". Proto bych doporučil, jestli někdo něco nového staví, ať se pochlubí až bude první úsek zveřejnění schopný. Také si myslím, že postavení 20km úseku tratě s menšími stanicemi se dá maximálně do dvou měsíců stihnout. Pak teprve bych se zde v diskusi pochlubil, ještě doladil okolí, odstranil zbytečné nepoužité objekty a další měsíc bych trať zveřejnil. Prostor na webu nabízel Karel z Prahy. A pak dle ohlasů se trať může rozšiřovat a budou spokojeni všichni.
 

Stavitelxx

Průvodčí
Přesně tak, pan Šemora mi úplně bere slova z pusy.
A když už někdo přestane stavět, tak by to v zájmu nás ostatních mohl dát aspoň vědět. Nikoho neubude, když tady napíše, že stavbu dočasně pozastavuje, nebo ruší...
Pak je z toho takový chaoz, že snad 6 tratí v ČR jsou zveřejněné a další desítky jenom naslibované a skutky žádné....
 
G

Guest

Host
Staniční budova Újezdec u Luhačovic

Screenshoty jsou pěkné vypadá to slibně, jen si myslim, že staniční budova v Újezdci není patrová. Paneláky na kraji Luhačovic jsou jako živé.
 

VolejnikTomas

Pokladník
Tak jsem dnes přijel z Brna, pustím si internet a nestačím se divit, co vzbudil pouhý výrok jednoho pána, že se mu trať prostě nelíbí. Je fakt, že by to asi nebyla diskuze, kdyby tu byly jen samé zprávy typu "Screeny jsou pěkné" nebo "kdy už to bude hotové." Co se týče doby stavby trati, tak to odpovídá tomu, že prostě nemám čas stavět každý den a ve svém volném čase se taky nezabývám pouze MSTS. Navíc jsem přes týden většinou v Brně, kde nemám k dispozici vlastní počítač a notebook si kvůli tomu pořizovat nebudu. Se stavbou trati jsem nepřestal a to, že pokračuje pomalu, tak přiznávám,že některé nedočkavce to může znervózňovat. Je taky pravda, že kdybych se o trati vůbec nikde nezmínil, tak jsem si ji mohl postavit v klidu třeba za rok a jezdit si na ní sám, protože člověk doma stejně nepozná, že po té trati jezdí ještě někdo jiný někde jinde. Kdyby někdo nabídl webový prostor, tak úsek Újezdec - Luhačovice je v podstatě hotov.

to Quak: Ještě to prověřím.
 
G

Guest

Host
Stanice Újezdec u Luh.

Ještě mi chybí kusá kolej u staniční budovy.
 
G

Guest

Host
Stanice Újezdec u Luhačovic

Díval jsem se na to. Kolej nejblíž k staniční budově je manipulační, ale asi nebude kusá. Staniční budova je skutečně jen přízemní a je umístěna blíž ke zhlaví směr Luhačovice/Bojkovice. Podle screenshotu v místě, kde je dům s červenou střechou a kde končí nástupiště. Těsně za obloukem výměny manipulační koleje je před dopravní kanceláří místěna výkolejka, proto jsem si myslel, že je kusá, každopádně není průjezdná. Tři zbývající koleje jsou normálně v provozu.
 
G

Guest

Host
kusa kolej v Ujezdci

V Újezdci u Luh. není žádná kusá kolej!!!Výkolejky na manipulační koleji jsou na obou stranách a pokud se odklopí tak je kolej průjezdová.Já tam totiž bydlím!!!
 
G

Guest

Host
Re: kusa kolej v Ujezdci

alfonetic napsal:
V Újezdci u Luh. není žádná kusá kolej!!!Výkolejky na manipulační koleji jsou na obou stranách a pokud se odklopí tak je kolej průjezdová.Já tam totiž bydlím!!!
Bydlíš na té koleji, nebo v Újedzci :?: ;)
 
G

Guest

Host
Docela rád bych se zeptal kdy plánujete zveřejnění téhle trati,protože už se na to dost těším,screeny vypadají opravdu slibně a jestli se trať rozroste jak to slibujete tak bude opravdu o co stát...
 

VolejnikTomas

Pokladník
Trať by měla být zveřejněna v druhé půlce července. Minimálně úsek Luhačovice-Újezdec a možná i něco dále.
 
G

Guest

Host
Prosímvás mohl by mi někdo poradit kde stáhnu vagon ČD Beer ?! Předem díky
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Fyzzi napsal:
Prosímvás mohl by mi někdo poradit kde stáhnu vagon ČD Beer ?! Předem díky
Chlape vzpamatuj se, už jednou jsem to přesunul správného tématu...a když už to chceš založit znova, tak se laskavě podívej do příslušné diskuse.jasné? Přístě Ti tyhle duplicitní dotazy smažu......dělají tady bordel....snad toho po vás až tak moc nechceme :(

Jinak se podívej do sekce Modely pro MSTS, kde je Tvůj dotaz i s odpovědí.....
 
Nahoře