Trať ČD 140 Sokolovsko

mikulda

Průvodčí
Správce
Právě jsem mluvil s autorem trati a jeho stanovisko je asi takovéto: Starou verzi si můžete šířit, ale pozor, je ošklivá a nedodělaná, takže nenadávejte, že je ošklivá a nedodělaná. :)
 

Klídes

Začátečník
Starou verzi a ona je nějaká lepší novější ? jestli ano tak bych chtěl poprosit o zaslání lepší verze.s té staré je nejlepší usek z Kraslic do Sokolova.A kdyžtak dejte vědet až bude hotová finální verze velmi se na ní těším
 

klimi

Signalista
Klídes: ,,Novou" verzi má rozestavěnou ten samý autor (P.Šimral). Snad se jednou dočkáme. Je to též moje domácí trať :)
 

mikulda

Průvodčí
Správce
Lepší verze (CR_Sokolovsko) je neveřejná. Pouze stará verze (Cr140) je uvolněna k šíření.
A finální verze hned tak nebude, autor je zaneprázdněn.
A štve mě to stejně, je to taky moje domácí trať :)
 

Petr Šimral

Posunovač
Má domácí trať je to taky, ale holt nejsou lidi.
Po dvou letech se mi to povedlo načíst, nevypadá to zase tak strašně. Takže chybí tam dodělat pár vleček, pár odbočení lokálek mimo oblast, dokončit Cheb, Planou, Chomutov a postavit Hájek (nějak jsem na něj zapomněl). Pak tam nastrkat návěstní soustavu, kilometrovníky a pak by si s baráčky a podobnou havětí mohl hrát někdo jinej.
Co Vy na to?
 

Klídes

Začátečník
MSTS hraju asi tak měsíc přiznám se že jsem si zkoušel s tratí hrát ale nevim jak se s tím editorem pracuje pár baráků jsem chtěl dodat ale nepovedlo kdyby mě s tím Editorem někdo naučil pracovat tak to rád dodělám problém je že času je spousta ale vědomosti zkušnosti želbohu žádné takže když mě s tím editorem někdo naučí rád se přidám ale jinak to asi neklapne
 

Adnedz

Cestující
Klídes napsal:
MSTS hraju asi tak měsíc přiznám se že jsem si zkoušel s tratí hrát ale nevim jak se s tím editorem pracuje pár baráků jsem chtěl dodat ale nepovedlo kdyby mě s tím Editorem někdo naučil pracovat tak to rád dodělám problém je že času je spousta ale vědomosti zkušnosti želbohu žádné takže když mě s tím editorem někdo naučí rád se přidám ale jinak to asi neklapne

Wow, to je nějaký futuristický text?
 

Ronoath

Posunovač
Klídes: Když si projdeš toto fórum, případně využiješ funkci "najít", najdeš dost tipů, jak na to. Doporučuji zejména sekci FAQ:)
 
Tax napsal:
Aldabuid napsal:
půjde tato mapa někde stáhnout ...

Mapu nájdeš na http://www.atlas.cz alebo na http://maps.google.com :D

Tak jsme se pobavili a zpět k TRAŤI. Je tedy někde v současné době, či jak píše přispěvatel nademnou se nachází zcela v propadlišti dějin? Našel sem v počítači nějakou verzi 04b, 04c, 06 a 07 ale ať dělám co dělám, pokaždé mi napíše, že "Inicializace terénu selhala"
 
Naposled editoval moderátor:

Tax

Moderátor
Správce
fma_0526 napsal:
nějakou verzi 04b, 04c, 06 a 07 ale ...

Ak máš toto, tak máš všetko. Chyba bude najskôr v globáli. Skús originálny global a do neho niektorú zo starších verzí X-tracks, i keď teraz si nepamätám, či táto trať x-Tracks používa. Isté je, že s globalom BP určite nebude kompatibilná.
 
Tax napsal:
fma_0526 napsal:
nějakou verzi 04b, 04c, 06 a 07 ale ...

Ak máš toto, tak máš všetko. Chyba bude najskôr v globáli. Skús originálny global a do neho niektorú zo starších verzí X-tracks, i keď teraz si nepamätám, či táto trať x-Tracks používa. Isté je, že s globalom BP určite nebude kompatibilná.

Vím, že to funguje na Xku, zkoušel sem ale vše co mám dostupné a pokaždé selhalo. To samé jako u traťi 321, kdy mi od doby kdy spustil Martin hlášení ve stanicích se sekne kompletní MSTS při úvodním načítání. Teď po tom "scucnutí" se dostanu až k samotnéu načítání aktivity, ale stejně to tak ve 1/3 skape znovu ... ale to patří jinam.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Jako, má cenu vůbec stahovat tuto trať? je tam udělaná krajina, jsou tam nějaké jiné oběkty než defalutní? Zatím, co jsem viděl ze screenů, tak je tam práce ještě hodně. Kolejově je trať jistě zajímavá, ale důležitá je potěcha oka. Máte alespoň někdo obrázky z již dokončených úseků?
 

Petr Šimral

Posunovač
Buďte v klidu, žádné dokončené úseky nejsou. Stále platí to, co tu najdete v archívech. Na Sokolovsku se nepracuje a nikdy pracovat nebude. Trať byla mou prvotinou, má strašné množství neopravitelných chyb a nešáhnu na ní. Byla na X Tracks tuším verze 3.08. V počítači mám jinou trať, "mapu" zde taky najdete. Jsou to jen položené koleje a nějak nemohu najít morálku pro další stavbu. To je asi tím, že mě baví pokládat koleje, ale ten zbytek (baráčky a ostatní potřebné věci) mě nejen nebaví, ale navíc to neumím tak, aby to bylo koukatelné. Takže si asi budete muset nechat zajít chuť. Sice jsem se trošku letos snažil, ale snažení nemilosrdně ukončily Windows Vista (Route editor je šíleně pomalý, nedá se v tom dělat). Snad jedině že můj synáček ze mě vydupe noťas a tudíž by mi zbyl jeho počítač, který by mohl být pojat jako stavitelský. Takže asi tak.
Petr Šimral
 

XpandCZ

Začátečník
Tak se musím přiznat, že mi tohle fórum hrozně zkazilo náladu:) Protože bydlím u Sokolova tak sem měl hroznou radost když sem uviděl, že tu je trať Sokolovsko. Začal sem si téma pročítat od začátku a doufal, že na konci bude link na stažení a já se budu moct projet po známých tratích. Navíc když sem se dostal na stránky kde byly zmínky o tom, že do toho bude zapracovaná i šachta tak sem se hrozně moc těšil. To by mi vlastně i stačilo jen tohle, povozit se po Medardu krokodýlem atd.. škoda:(
 
Nahoře