Trať ČD 210 - Posázavský pacifik

Medvěd

Začátečník
Jo jo, tady je to záměr...tehdy ty největší frajeři dycky stály ve dveřích, někdy se i o ně prali:)

Deterio

Skladník
http://benesovsky.denik.cz/podnikani/eiffelovku-chteli-take-strhnout-stary-most-v-tynci-to-ale-potka-20130829.html Pražáci, zajeďte nafotit dokumentaci, at se dá pak udělat model do msts. Ať je zachovaný aspon v msts.

wolf069

Začátečník
Nechci nějak otravovat, ale uplynul nějaký čas, a já jsem hrozně zvědavý na nynější podobu tratě. Za jak dlouho bude vydána nějaká betaverze?

Medvěd

Začátečník
wolf069 napsal:
Nechci nějak otravovat, ale uplynul nějaký čas, a já jsem hrozně zvědavý na nynější podobu tratě. Za jak dlouho bude vydána nějaká betaverze?

To je celkem dobrá otázka...dělá se vůbec na trati ještě? No já věřím, že ano :) Dokonce to teď vypadá, že by se mohly objevit další originální objekty pro trať....tak se nechme překvapit :)

Medvěd

Začátečník
Vážení,

chci všem taktéž popřát hezké prožití Vánoc i za Pacifik. Okolo trati se stále něco aktivně děje, i když uznávám, že práce neběží tak rychle, jako u některých zdejších mistrů stavitelů :)

Jen jeden skromný screen, když jsem teď něco objížděl...asi těžké identifikovat odkud, ale prostě nová zastávky a stanice přibývají. Do nového roku bych si přál, aby přibyl i nějaký ten další objektík a bude to fajn. Šťastné Vánoce přeje Medvěd :)

[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://medvidek.savana.cz/Trat210/210_2014.jpg

Mráča

Začátečník
No ovšem krásná zastávka v Mokrovratech. :)
Také musím popřát aby se na této trati opravdu stavba podařila a vyšla krásná trať.

Mistrům stavitelům držím palce a ať se dílo podaří.

Všem Šťastné a Veselé Vánoce přeje Mráča.

D

daril

Host
Zdravím,

rád bych se zeptat tvůrce této úžasné trati, jak to vypadá se stavbou této tratě a popřípadě, jestli by sem nemohl dát nějaké screeny ze stavby tratě. Věřím, že se najde plno nadšenců, kteří by si rádi projeli tuto trať stejně jako já.

Děkuji za odpověď

Hynďa

Průvodčí
daril napsal:
Věřím, že se najde plno nadšenců, kteří by si rádi projeli tuto trať stejně jako já.
Těch, co by jezdili, se najde hromada, toho bych se nebál. Kdyby radši někdo autorovi pomohl...

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Hynďa napsal:
Těch, co by jezdili, se najde hromada, toho bych se nebál. Kdyby radši někdo autorovi pomohl...
Hynďo, seš optimista, pomáhají jen zavedení autoři. A když někoho cíleně požádáš, zda by Ti výměnou třeba za heslo neprojel trať a zapsal např. poletující stromy, většinou uslyšíš (čteš) výnluvy, jak je to těžké, že chybí zkušenosti, čas, .... atd. Anebo napíšou, že je vše hezké a v pořádku, že tam žádné chyby nejsou.

Medvěd

Začátečník
Ahoj,

...já jsme se v poslední době nějak zamiloval do Viaxerna kabinky pro regionovu a odmítám z ní vylézt něco dělat na trati. :)

Ba ne...netvrdím, že mi to jde zrovna od ruky ale na trati se po chvilkách stále něco dělá...jen jsou to teď spíš takový hrubý stavby, který ani nestojí za zveřejňování. Kopu nádraží v Mníšku...snažím se vykopat pár hezkých zářezů na trati (omylem jsem spíš postavil pražský metro). :)

Ale teď se akorát vracím zpět na Dobříš, protože se stal zázrak a máme konečně nádražní budovu. Celý mi to tam hned začlo dávat krásně smysl!...Před pár dny jsem si zajel nafotit co mi ještě chybělo a teď pudu zastavět Dobříš a okolí už skorem načisto. Je to konečná, takže si to zaslouží :)

Hlavně tímto chci poděkovat Matesovi za vymodelování a Mráčovi, že sám od sebe vše nafotil a zařídil. Díky :)

Jinak kdyby se tu úplně náhodou vyskytl někdo, kdo na 210 jezdí, docela dost by mi to zrovna teď pomohlo :) A samozřejmě se pokusím v dohledný době dodat víc screenu, z dalších míst trati.

492488cbc2eb8f38186dafa0e215397d.jpg

Naposled editoval moderátor:

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
JiříkTK napsal:
....A když někoho cíleně požádáš, zda by Ti výměnou třeba za heslo neprojel trať a zapsal např. poletující stromy,...
Jirko, tohle si člověk musí ohlídat sám, aby to mohl ihned opravit. Jediní produktivní testeři jsou aktivitáři, jako je například Dan. Ten už odhalil tolik chyb, na které neviděli celé roky uživatelé. Takže "platit" si testery jen na projetí ve volné jízdě jsou špatně investované "peníze". (píšu v uvozovkách, protože to není myšleno doslovně)
Skutečná pomoc jsou podobně nadšení modeláři, kteří modelují do stavěných úseků budovy a ostatní stavby kolem trati, Lidi, kteří seženou dokumentace ke stavění nebo kvalitní videa nebo lidé, kteří bydlí v některé lokalitě, kudy vede stavěná trať a dokončí okolí, aby se tam cítil jako doma. Samozřejmě uživateli, který dané místo nezná, tak je to mu úplně šumafuk jestli tam nějaké domky či stromky jsou trochu jinak. Bez dokumentace asi žádný stavitel nezačne stavět, takže hlavní pomoc jsou nakonec jen pečliví modeláři.

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Zbyněk Šemora napsal:
Jirko, tohle si člověk musí ohlídat sám, ...
Todleto právě zcela dobře nezvládám, na Slovácku se říká "chodí okolo toho a nevidí pro oči". To je první věc. A druhá věc je - proč bych všechno měl zvládat sám? Když to dělám nejen pro sebe.
Paradoxem je, že když zažadoním o pomoc, přihlásí se zpravidla Ti nejvytíženější. Jako např. Pikku, DanJ, Nebulus, Mates, Blažovák, ...... No a uznej, že když Pikku hledá na Osoblažce poletující objekty či zapomenuté novostavby, není to plýtváním jeho tvůrčím potenciálem?

Medvěd

Začátečník
Pacifik stále žije...co víc říct. Jen za poslední rok mi zmetci spoustu věcí v reálu překopali - jak deprimující :)

ML636

Posunovač
Lepší původní verze tratě. :) Odpustím ji i všechny ty dvacítky, napůl funkční mechaniky a podobné.:D

Nahoře