Zvuky

Pawlik

Průvodčí
Hele, ty "Víš ty, kdo já jsem", dotaz ti byl zodpovězen v jiném vlákně půl hodiny předtím, než jsi ho napsal sem. Opravdu není nutné takto zanášet fórum balastem!
Dále ti dám jednu radu. Jest-li a zda-li se píše dohromady.
 
P

Pastrnak19

Host
Pawlik napsal:
Hele, ty "Víš ty, kdo já jsem", dotaz ti byl zodpovězen v jiném vlákně půl hodiny předtím, než jsi ho napsal sem. Opravdu není nutné takto zanášet fórum balastem!
Dále ti dám jednu radu. Jest-li a zda-li se píše dohromady.
nebyl mi scela zodpovězen, zda se mi že teď konkrétně píšu do toho vlakna kam můj dotaz patři.

Děkuji za pochopení Pastrňák
 

Rem

Začátečník
Zkusím se zeptat zde. Poradil by mi někdo, jak se kopírují "zdroje zvuku" Prozatím jsem překopčil sms. soubor s waw. souborem do přislušne složky sound a prd. Očividně to chce něco v sms. souboru přepsat ale na to něco nejsem schopen přijít. Pomůže mi hodná duše?
 

Rem

Začátečník
Tom Kanka: Když dám v sms. "najít" a wav. najde mi to přislušný nazev souboru, který k tomu pasuje, tudíž tam asi chyba nebude. A nebo jsem neporozuměl moudré radě.
 

Rem

Začátečník
Tom Kanka: edit zde bohužel nejde tak píšu znova, pochopil jsem až teď upsal jsem se a místo wav jsem napsal waw. Dobry chapu ale chyba byla jen v upsání zde na foru. V sms souboru je wav.
 

Rem

Začátečník
Tom Kanka: Sound a umístění souborů je správný. Poradil mi pan průvodčí (už mam popito a netroufám si napsat nick at ho nezkomolím) Bylo třeba v souboru ttype zapsat přidane zvuky, toť vše :) Že je někde něco třeba dopsat, mi došlo ale študoval jsem sms. soubor danyho zvuku, co tam chybí nebo přebejvá a to bylo špatně :)
 
Nahoře