Trať ČD 180 Plzeň - Furth im Wald

Francek

Posunovač
Pak jsem chtěl ještě připomenout ohledně těch zvuků. Specifické zvuky k trati jsou ve složce Sound v trati. V kořenovém adresáři MSTS je třeba mít k trati aktivovanou složku Sound z tratě TBP. Jinak se vám stane, že například hned v Plzni začnou vyskakovat hlášky o chybějících zvucích, nebo bude trať padat bez varování. Tahle Zbyňkova složka obsahuje i to klepání, co chybělo.
 

Meda

Pokladník
Vzhledem k četnosti dotazů tohoto typu by nebylo špatné, kdyby se někdo ujal vytvoření seznamu dostupných tratí s (funkčními) odkazy na použitelný global, "sjízdností " pod OR atp. Něco jako bylo tohle. I takové věci jsou potřeba a dost uživatelů by takový seznam ocenilo. Při dnešních možnostech formátů xls nebo pdf na to není ani nutné mít web.
Zdravím,
v jiném vlákně jsem vytvořil
přehled , jak mám tratě a Globaly uspořádané já a mně to funguje v OR NewYear MG 1.3.1-64 Rev.25 (debug) a v OR CZ-SK edition v 1.2.0.08.
Pozn.: Trvale mám ještě v používaných datech kromě toho ještě složku "TRACK_B".
Úplně stejný postup (viz odkaz) používám i pro MSTS, které udržuji kvůli použití editoru. V MSTS mám pouze jednoduchý "TRAINS", pomocí kterého vytvořím aktivitu a vozidla pak vyměním pomocí programu Convoi.
Také se připojuji k prosbě, zda by někdo vytvořil seznam dostupných tratí, jak napsal Josef V.
 

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Nejsmutnější na tom je, že Global přestal plnit původně zamýšlenou globální funkci (od které tak dostal pojmenování).
Tratě, které jinak mají pro svoji potřebu vlastní složky SHAPES a TEXTURES, se bez individuálních úprav GLOBALu k obrazu svému neobejdou.
 

Francek

Posunovač
Vážení přátelé virtuálních železnic!
Na známých stránkách http://www.mojevlacky.cz/ si můžete stáhnout novou verzi tratě Plzeňsko (180+183), kde břibylo staniční hlášení v některých stanicích (Plzeň hl.n., Nýřany, Stod, Staňkov, Domažlice, Přeštice, Klatovy a Železná Ruda-Alžbětín). Je to tedy v kvalitě "co YouTube dal" a autorům dodatečně děkuji za uveřejněné záznamy.
 

Silver25

Začátečník
Dobrý den, mám dotaz. Při spuštění tratě mi funguje, ale jak se někam hnu tak mi to spadne a vyběhne mi tabulka. Zkoušel jsem snad vše a pořád to samé. Prosím o radu. Děkuji
 

Přílohy

  • 20210228_162029.jpg
    20210228_162029.jpg
    798.8 KB · Zobrazeno: 16
Nahoře