Trať ČD 180 Plzeň - Furth im Wald

G

Guest

Host
tak to celkem jede ale pořád se mě pohibují perony případá mě to jako kdyby se zpíjeli do sebe textury
 
G

Guest

Host
Vše na plno je to celkem dobrý až na ty konce nástupišt ty se hýbou.Nebyla by rada kam na český tratě ke stažení.Díík
 
F

Fába

Host
Prosím prosím jakou soupravu a jak jí mám nainstalovat abych mohl jezdit ve 180 úkoly Díík
 
F

Fába

Host
Jasne contis mám ale ty časy v misích to se nedá poradí někdo jak a kde je upravit díky předem.Díík
 
F

Fába

Host
Ještě prosím o radu jak poznám kolik můžu naložit vagonů abych vyjel ten kopec ve 180.
 

Kebarko

Provozní technik
Stiahol som si trat 180. Je pekne postavena ale vsimol som si v Aktiviti Editoru ze ziadna kolaj nieje oznacena ako siding. Takze potom v aktivite nemozem nikde odpajat vagony. Alebo sa daju odpojit aj inak?
 

JOHNZ

Průvodčí
Daju sa odpojit aj inak, staci pri vybere sidingov kliknut kde ich chces odpojit a potom napisat ako sa to miesto vola a dalsi postup ako normalne.
 

Kebarko

Provozní technik
Pokial ja mam odskusane tak odpojenie vagonov funguje len na sidingoch.
Skusal som v editore vybrat ine miesto ako siding (aby som sa ubezpecil ze je to tak) a editor to nedovoli. Tak neviem ako to moze tebe fungovat.
 

JOHNZ

Průvodčí
NO, to bolo nieco ine ... ale povedzme inak ... musis to mat zapisane v aktivite? ... sprav si trasu tak aby si to mohol pripojit / odpojit ... napis si to do brifingu, sprav si na trati messidz ... a mas to ...
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Nemožnost spuštění trati

To JOHNZ : Měl jsem tu trať nainstalovanou, pak se něco posralo a teĎ při startu hlásí, chyba při inicializaci....přitom nemám nainstalován update trati......a hlásí to ikdyž ji instaluji do čistého MSTS.....a to i při použití zvuků od Zbyňka a X-tracks z Vysočiny......

Setkali jste se s tím někdo? Prostě ji nespustím a nespustím.....a to ji instaluji ze stejné instalace.

Martin
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Problém s nespuštěním tratě 180 jednoznačně definován......

Heureka, přišel jsem na to......správné řešení je v přáíspěvku Petra Šimrala.....souvisí to s generováním terénu a s tolerancí chyb terénu.....musel jsem nastavit toleranci chyb na 20.....teprve pak se trať rozběhla.....toto se povedlo i Petrovi, ale tím, že přehodil rozlišení...tím se tolerance stala méně přísnou.....potvrdí ještě někdo toto řešení?
 

Petr Novák

Průvodčí
Re: Problém s nespuštěním tratě 180 jednoznačně definován...

Martens napsal:
Heureka, přišel jsem na to......správné řešení je v přáíspěvku Petra Šimrala.....souvisí to s generováním terénu a s tolerancí chyb terénu.....musel jsem nastavit toleranci chyb na 20.....teprve pak se trať rozběhla.....toto se povedlo i Petrovi, ale tím, že přehodil rozlišení...tím se tolerance stala méně přísnou.....potvrdí ještě někdo toto řešení?
Mě se podařilo tuto trať nainstalovat až na několikátý pokus,nějak to souvisí s Xtrackem a navíc je tam chybí nějaké textury.Použil jsem update,ale tam je taky chyba,nešlo to po stažení rozbalit.Zkusil jsem soubor opravit ve WinRaru,přesto asi dva soubory jsou vadné.Zálohoval jsem si Global a z CD nainstaloval původní,odstranil všechny tratě,které používají Xtrack a teprve pak se instalace podařila.Při spuštění se zobrazovaly hlášky o chybějících texturách,tak jsem celou trať prohnal Route_Ritterem,který trať opravil a nyní se mi spouští bez problémů.Global používám zase ten s Xtrackem,vrátil jsem tam všechny tratě a 180 běží dál.Pokud někomu ten návod pomůže,je dost pracný.Někdo snad najde lepší řešení.Tolerenci chyb mám na 10%,takže by to mělo ukazovat na chyby v souborech trati.Rozlišení mám 1280x1024x32bit (19 palcový monitor),s tím jsem nehýbal.Jinak je však trať dobrá a krajina pěkně vymodelovaná.
 
Nahoře