Fiktivní trať Ztracená_Old

Tax

Moderátor
Správce
JiříkTK napsal:
Dneska jsem vkládal řadu Brzdových náklaďákú do Ztracené_old ...
Ja som sa zas dnes prebehol po aktualizácii Ztracenej_Old a musím opäť pochváliť za pekne odvedenú prácu. Dúfam len, že po tejto aktualizácii neodložíš Ztracenú do šuflíka a ešte niečo zaujímavé pre nás pripravíš.

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Tax napsal:
Dúfam len, že po tejto aktualizácii neodložíš Ztracenú do šuflíka a ešte niečo zaujímavé pre nás pripravíš.
Budou, budou sychravá listopadová odpoledne i dlouhé zimní večery.

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
No nejspíš všichni. Ale abych nebyl škrob v informacích, takže pomaloučku se pracuje na update VP JZD a rozdělaná aktualizace DVK má k dnešku cca 20 MB. Takže na krátké jarní a letní večery je toho dost.

[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://www.simtrains.eu/trate/dvoukolejka_csd/screeny/zto_polana.jpg

A takto vidí trať (stanici Polana) jeden s mých spolupracovníků - Martin Blažovák

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Tak ode dneška je funkční česká verze mých nových stránek. Anglická musí ještě asi týden počkat. Adresa je nová a to http://jirik-tk.sweb.cz Prosím všechny, kdo mají na svých stránkách link, aby si jej opravili.

Děkuji tímto Fabiovi u Utahu, za to, že se mých stránek ujal. Kdyby to totiž neudělal, stránky by nebyly.

Fabio

Pokladník
Tak jsem si pospisil, a anglicka verze stranek uz je v dispozici. Anglicka verze stranek je oproti ceske verzi trochu 'osekana', coz je doufam pochopitelne. Download vozidel zatim prelozeny neni, ale brzo bude :) . Nejedna se o zadny profesionalni preklad, jsem jen student v USA, ne zadny jazykovedec. Je to psane trochu krkolomnou anglictinou, ale myslim si ze se tomu da rozumet. V anglicke zeleznicni terminologii se nevyznam, a v prekladu je urcite nekolik chyb. Navrhy na upravy prekladu uvitam, odkaz na muj email je pod prispevkem...

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Na mých stránkách naleznou mí kamarádi a pomocníci v adresáři CSD_M291 nově získaný reálnější skin (vínové barvy) maďarského vozidla Arpád, které jezdilo na Slovensku jako M283 na expresu Tatran. Z důvodů kompatibility se starší verzí jsem neměnil názvy souborů. Nechte jen přepsat. Podrobnosti naleznete v read_me.

Tax

Moderátor
Správce
JiříkTK napsal:
http://www.simtrains.eu/trate/dvoukolejka_csd/screeny/prodejna.jpg

Chlapci ze Slovenska, co tam bývalo napsáno u vás?? Zaboha si nemohu vzpomenout :salut:

Rozličný tovar - ( Pojazdná predajňa Jednota s.d. )
poprípade môže byť aj Mäso - Údeniny, ale tu by som si nebol istý farbou.
Jednota to mávala tuším modré. Ináč ak by Brzda vymodeloval autobusy a sťahováky Škoda RO, tak by šlo napr. Pojazdná čistiareň peria - to som vídal v hnedožltej kombinácii :D

WitchHammer

Začátečník
JiříkTK napsal:
Ach, jak ten čas letí. Modernizace nás zasáhla už i zde ve slovenských horách.
Zdravím. Táto elektrizovaná verzia bude ako samostatný projekt, alebo to bude update terajšej verzie trate?

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Je to samostatný projekt, bylo by škoda Ztracenou_old takovou aktualizací "zrušit". Nová Ztracená_1987 bude zasazena do roku 1987, kdy se pozměnily návěstní předpisy. A nepracuju na ní já. Více zatím neprozradím.

Tax

Moderátor
Správce
JiříkTK napsal:
Je to samostatný projekt, bylo by škoda Ztracenou_old takovou aktualizací "zrušit". Nová Ztracená_1987 bude zasazena do roku 1987, kdy se pozměnily návěstní předpisy. A nepracuju na ní já. Více zatím neprozradím.
To aby som pomaly založil nové vlákno Ztracená_1987 ... Tak rozmýšlam, nenachystáte rovno dve verzie, pre = aj ~ napäťovú sústavu ?

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Ne, ne, nech to raději na remakerovi. A napěťová soustava: Takzvaná univerzální, aktivitáři budou mít k dispozici specielní páku, kterou si soustavy podle libosti přepnou.

PS: Dvoukolejka_old také nemá vlastní vlákno, ale pracuje se na ní.

WitchHammer

Začátečník
JiříkTK napsal:
Ďakujem za informáciu. WH

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Tax napsal:
To aby som pomaly založil nové vlákno Ztracená_1987 ...
Myslím, že to nebude ani nutné, Dominik začal porušovat podmínky, za kterých jsem mu trať věnoval. Ačkoli jsme se domluvili pouze na elektrifikaci, začal trať kolejově měnit a rozšiřovat.

Tax

Moderátor
Správce
JiříkTK napsal:
Myslím, že to nebude ani nutné, Dominik začal porušovat podmínky, za kterých jsem mu trať věnoval. Ačkoli jsme se domluvili pouze na elektrifikaci, začal trať kolejově měnit a rozšiřovat.

To mi pripomína: daj prst, zoberú ti celú ruku.

Dominiku, Dominiku, toto ti nepekne naštrbí povesť. Zlé meno sa získa ľahko, dobré sa získava ťažko a dlho. Takto tvoja dôveryhodnosť padne prudko dole. Bolo ti to treba ? U mňa máš za to veliké mínus Nezabúdaj, chlapa robí slovo a človek si nemá robiť z huby riť.

Naposled editoval moderátor:
Nahoře