Windows 7 a MSTS

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tak tohle nevypadá na čistou instalaci do čistého systému. Něco podobného jsem ještě nikdy neviděl. Pokud instalační soubor MSTS spustím kliknutím pravého tlačítka myši na setup.exe a zvolím spustit jako správce, tak se vždy MSTS normálně nainstaluje. Pokud ne, tak asi je nějaká nepodpora v ovladačích grafiky.

Objevovatel

Začátečník
Předem se omlouvám, jestli tady toto téma už bylo prořešeno.

Chtěl bych se zeptat, jestli je vůbec možné spustit program Aceit na Windowsu 7? Bohužel to píše stejnou chybu jako na Vistách s Directem3D

Díky.

Objevovatel

Začátečník
Miran: A co mám prosím kde nastavit? :)
Jinak se mi ještě vyskytl problém se spuštěním .exe souborů... Má to totiž 64 bitů a nechce to otevřít exe soubor, např s tratí 310. Existuje řešení?

Děkuji

Miran

Moderátor
Správce
Nic. Tohle vypadá na nakopnutá Wokna 7. Takže jedině kompletní reinstalace systému a všeho kolem.

Delay

Signalista
zdenal26 napsal:
Zdravím, po nainstalování MSTS na čistou instalaci Windows 7 64bit., se po spuštění zobrazuje viz. obrázek, nevíte někdo čím to může být?
http://zdenal26.wz.cz/msts.jpg

Presne toto rieším aktuálne aj ja. Grafická karta AMD Radeon HD 8xxxM 1GB skúsím aktualizovať graficku kartu čo to povie ked nie tak budem nasrat* že MSTS mi nepojde...

Delay

Signalista
No nič, nepomohlo vôbec nič, ako ste to vyriešili? Správne som inštaloval aj všetko ... grafika aktualizovaná... škoda.

vanas

Začátečník
Ahoj, vyřešil někdo ten problém co tu psal zdenal26 ??? Mám ten samí problém, ASUS K55A, grafika Intel HD 4000 ... :(

Delay

Signalista
Nie, vyriesi to az open rail vo verzii 1.0. Pisal som priamo na podporu aj Amd aj Intel bez vysledne. Takze jedina moznost ako msts pustit je OR. Na ktory este chvilku nusime pockat.

Delay

Signalista
Zdravím, mám rovnaký problém ako ma jeden člen a riešilo sa to o stranu dozadu. Jedná sa o to po defaultnej inštalácii mi MSTS šlape, nahodil som tam trať321 a všetko ostatné samozrejme ako správca, načíta mi začiatok ked chcem kliknúť na "trate a vlaky" tak to bez hlášky padne. Používam Win 7 x64 Ultimate, prešiel som na SSD disk tak som to tam chcel skúsiť. No zatial bez výsledku. Neviem čo robiť :) k riešeniu sa ani kolega asi nedopracoval. za rady budem vdačný :) aj ked viem že čo mam

Miran

Moderátor
Správce
Silně doporučuju si prostudovat vlákno trati 321! Problém se týká jaké aktualizace?

Delay

Signalista
miran precital dom si 5 stran dozadu a nijde som to nenasiel. Mohol by som poprosit o navedenie kde to najdem? Precital som hlasenie chyb a aj samotne vlakno trati321 dakujem

Miran

Moderátor
Správce
Aktualizacia 25. Udem tam pozret dik, ps : ziadne trate v hre nemam spolocne s tratou 321

miran precital dom si 5 stran dozadu a nijde som to nenasiel. Mohol by som poprosit o navedenie kde to najdem? Precital som hlasenie chyb a aj samotne vlakno trati321 dakujem
A tohle je co?
Mnohokrát jsem upozorňoval, že Trať 321 má svůj vlastní Global a tento Global není určený pro žádné jiné tratě, ve složce Routes musí být pouze samotná Trať 321, nic dalšího.
Dříve Vám tento Global mohl fungovat i pro více tratí, ale teď jsem ho dost razantně upravil a proto pokud máte ve složce Routes ještě další tratě, můžou nastat problémy.
Takže znovu upozorňuji, v Routes mít pouze Trať 321 a používat Global určený pro tuto trať.
Jinak za chybějící zimní textury, špatně nastavené návěstidlo v Olomouci a možná ještě další chybičky, se omlouvám, do příště opravím :cool:
To samozřejmě znamená že v adresáři s spolu s 321 nesmí být ani defaulní trati, zkrátka nic, s jedinou výjimkou a tou je TUTORIAL ROUTE!

Miran

Moderátor
Správce
To nemusíš. Stačí promazat složku ROUTES a v jednotlivých tratích ponechat pouze složku TEXTURES. Hlavně musí pryč soubory přímo v kořenu příslušné trati.

Delay

Signalista
Miran, nejde skúšal som aj aktualizaciu 24 v ktorej mam urobenú zalohu a nejde. Teraz som sa dostal po načítanie trate (volna jazda) a hned pád. Nechápem tomu.

Nahoře