Trať ČD 086

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Čouda napsal:
Nazdar panstvo! Děje se v tomhle projektu ještě vůbec něco? Pikku sliboval screeny zase není nic.
Pikku má screeny, ale z úplně JINÉ trati 086. Kosac staví svoji trať na Globalu BP (pokud se nepletu). Tuto trať nemám a nevím o ní nic víc, než co jsem si přečetl zde na foru. Trať mnou propagovaná, kterou postavil před několika (mnoha a mnoha!) lety Petr Holub, je postavená na běžných XTracks. Po celý rok prochází intensivní omlazovací kúrou, včetně instalace nových originálních objektů od Matese, Vrbama, silničního provozu od Brzdy a úprav kolejiva (náhrada "s" kolejiva běžným) PepemQ. Vzhledem k tomu, že je zapotřebí trochu poladit i návěstidla, nemá cenu ji zatím zveřejňovat. Ale s veřejným release se samozřejmě počítá. Až přijde ta správná chvíle tak budou ke zkouknutí i nějaké reklamní screeny. Jeden malinkatý zde na foru už je, schválně jestli poznáte kde se fotograf brodil sněhem :)
 

Kosac

Pokladník
No a v moji verzi se dockate updatu uz brzy. Puvodne jsem to chtel stihnout do 24.12., ale nezadarilo se. Ale update bude. Doufam, ze behem ledna. Ovsem neocekavejte nic velkeho. Se 3 detma nejde stavba moc od ruky... :cool:
 

Kosac

Pokladník
Jojo tak to chodi, kdyz hodim o pulnoci neco k downloadu a neotestuju to. Uz by stahovani melo fungovat bez hlasky o MIME-TYPE. Omluva...
 

Robert Schindler

Cestující
Právě stahuji 086-0.04.ZIP... Rychlost 1,18 kB/s. Asi pět minut už vidím "1%"... Doufám, že to do konce pracovní doby stihnu :)

Ale na update se těším.
Chápu to správně, že soubor 086-0.02.ZIP je základní, první verze, soubor 086-akt-0.02-0.04.ZIP je první (a zatím jediný) update a soubor 086-0.04.ZIP je pro ty, co trať stahují prvně, tj. včetně zákl. instalace včetně toho updatu?

Normálně bych měl raději instalaci rovnou s updaty, ale s tou rychlostí stahování se musím uchýlit k co nejmenším souborům...[/b]
 
Naposled editoval moderátor:

Kosac

Pokladník
Tak jsem zkoumal, proc to chodi tak pomalu. Providerovi leha radiovy spoj. Jako na potvoru. Takze vydrzet, pracuje se na oprave.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Panstvo prosím, udělejte mi sem nějaké screeny z trati. Tahle nevím co stahuju. Díky moc.
 

Kosac

Pokladník
Dobre, trochu zatapetuju:

Nejdrive starsi obrazky z verze 0.02 - Ceska Lipa

2fad10f87a64f237b0469faa4b1ebe2b.jpg

Cestou do Ziznikova (mmch. dneska ve zpravach na Nove o ztracene divcine):

f11f5edf5b8588c611954d5eb85e6b19.jpg

Mimon:

3f1a99b75f0357019a72df861ec32c02.jpg

Prvni a jediny originalni objekt v trati - most Mimon:

1d46935c25a7bfe339e0bebff25c2c90.jpg
501456ac3dfa8ba045fbd8379303b554.jpg

Pertoltice-Velky Grunov:

6ef2b40d159381d9df5ca7a684605697.jpg
c01ac858a78b0d664e9c146fa82604ff.jpg

Velky Grunov:

b2e300864023030edc887d24bf149e8a.jpg

Brniste:

81bad4bb3d47bfc8109dcdb109046787.jpg
f54bbadfbb730a8f5de142c2b0eb0991.jpg
 
Naposled editoval moderátor:

Hynďa

Průvodčí
Tak to je paráda! Hlavně úsek Mimoň - Brniště se mi moc líbí. Jen tak dál
 
Naposled editoval moderátor:

David1998

Začátečník
Čau lidi.Stáhnul jsem si trať 086 a nainstaloval i s tratí Břeclav- Praha a když spustím hru tak mi naběhnou reklami po reklamách se mi to načte a pak mi to hodí pár chyb kvůli lokomotivám ale to není to hlavní to hlavní je že po těch chybách se mi tam zobrazí černá obrazovka s modráma okrajema poradte mi někdo prosím jak to opravit aby trať fungovala
 

Kosac

Pokladník
Malo informaci. Spoustis pres trainstore? Mas BIN? Co presne je to za chyby? Mas vsechno nastaveno podle Desatera Zbynka Semory? Pri instalaci (BP i 086) to zadnou chybu nehodilo? Zkus doplnit ty loko, co to pak udela.
 

David1998

Začátečník
Msts už mi de. Ale trať se mi tam nezobrazuje tak sem zkoušel přes Editors a tools sestavit nový úkol ( jak mi radily na K-report když se ti nezobrazí trať v nabídce) ale když sem zadal trat 086 a napsal jmeno dal jsem ok a pak mi tam naběhlo: Chyba při nahrávání databáze co s tim?
 

Miran

Moderátor
Správce
To David1998
pokud tady míníš předvádět to za co jsi byl z K-reportu vyhozen, tak věz že se ti tady nepovede o nic lépe!
 

jardík

Začátečník
Ahojda.. mám stejný problém jako David1998 (akorát mi to nehází chyby s lokomotivama).. poradíte mi někdo?? diky... hru přes trainstore spouštím a mám bin 1.7.. dik za odpoved s pozdravem jarda
 

Honza

Průvodčí
Takže stažení trati a aktivity Os 5615, oprava aktivity v CB a bezproblémové spuštění trati mi trvalo právě teď pouhých 25 minut. Co Ti máme poradit? Nevíme, cos kde dělal, co máš nainstalováno, nevíme nic ... ale evidentně něco děláš špatně ...
 

Honza

Průvodčí
Pardon, překlep, máš pravdu, byla to Os 6615 ... ale nic to nemění na tom, že trať jede ...
 
Nahoře