Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

KimiR

Provozní technik
Jde o to že u bdmpee mi nejdou srovnat barvy :/což mě docela štve,nevím jak na to.jinak by klidně mohl ven už,jen to srovnat mno.Levá část je tak srovnán druhej bok.Tady tto nějako nejde :/.

barevnej bok.jpg

KimiR

Provozní technik
Zdravím ve spolek,tak nejprve trocha omluvy za zpoždění cca 2,5 měsíc,dříve to opravdu nešlo.Tak kdo chce máte tu ke stažení Reskin ! Bdmpee 233 61 54 20-71 003-5.Reskin nemá alfu na boční okna (model originální zatím není),takže je to na model Bbdgmee236 od Čoudy.Link máte tu,možná to pak bude ke stažení spolu s Apee139-002 u alcaponeho.Snad reskin pro začátek postačí dokud nebude originál model.Tak přeji hezké jezdění a plno kilometrů.

http://ulozto.cz/xFApb9Za/cd-bdmpee233-003-exe

Bdmpee 233 msts 2.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, poněvač "pár" slovenských webů pro MSTS přestalo fungovat, což mne velmi mrzí, tak nějak nevím, odkud mám tuto mašinku, můžete poradit (nepomohl ani strýček Google :)), rád bych ji zařadil do chystané aktivity:
ŽSSK 110023-9.jpg

No před nedávnem jsem na stejném serveru našel toto toto . Nemá to asi lžíci, ale jako dvoucesťák to vypadá. Chtěl jsem odpovědět dřív, ale nemohl jsem jej najít. Tak hold až teď.

KimiR

Provozní technik
Zdravím bylo by zájem o toto?,nehlaste se všichni,by to asi server nerozchodil.:D .Musím to dokončit,a pokud bude zájem tak pujde i ven :)

vpriprave.jpg

KimiR

Provozní technik
Chtěli byste Bmz232 na toto ? i když to má jiné podvozky než má být a jsou trochu zapuštěné dveře?.Bcmz by byl podobný model,akorát místo sedaček tam jsou lehátka.
na toto.jpg

Dobrý den mohl bych se zeptat kde stáhnu vagon cd_Kils a kde bych mohl sehnat cd_servis pokud se nepletu je to neviditelný blok ale vůbec nevím kde ho mám sehnat? Díky

KimiR

Provozní technik
Bmz 229,232,235,či ABmz 346 budeme dělat po zkouškách,jelikož tedkom mám 17.8. zkoušku ZOZ a týden na to V-08.Tak je učení.Tak se omlouvám předem.Prostě kdo si počká,ten se dočká. ;) .Ale pokud se někomu chce zvednout zadek,tak může nafotit ABpee 347 či BCmz 834,popř. další nové vagony co jezdí v čr.Nejlépe nafotit oba boky,oba podvozky a pokud možno tak i čelo.A s případnými návrhy se hlaste v SZ.Předem díky

Nahoře