Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

goldman

Začátečník
Ahojte , vedel by niekdo kde zohnat ZSSK BDshmee 028-8 ?
Hladal som asi snad vsade kde sa dalo a nic som nenasiel :( VDAKA.
goldman napsal:
Ahojte , vedel by niekdo kde zohnat ZSSK BDshmee 028-8 ?
Hladal som asi snad vsade kde sa dalo a nic som nenasiel :( VDAKA.
Aha uz som nasiel len tak nahodou ma napadlo pozret na http://www.railman.motorhorse.net/ :D
Pritom cez google ho vobec nenajde neh hladam akokolvek ... skoda ze vymazat moj prispevok nejde skoda spamu :p

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Zdravíčko,

sháním přesně tento kotlák: "as_Tankwaggon_VTG_lo.wag". Řekl bych, že se jedná o loženou variantu tohoto vozu. Nemáte někdo prosím nějaký tip?

E

Essentials

Host
Zdravím,

Nemáte někdo náhodou Rakouský nákladní vůz DDm? Stránka autora nefunguje. A nemáte někdo náhodou nějaké jiné pendolino? Já když ho vemu z TBP 8 tak při dělání consistu je vše ok. Ale když pak chci sním jet v aktivitě tak se mně vůbec nenačte, funguje jen ve volné hře. Nevím včem je háček.

Předem děkuji.

Vážení

mám prosbu. Prošel jsem x stránek s MSTS a stále nemohu najít modely koleji do klasického GLOBAL/SHAPES typu:

ukfs_c

V RE se mi nabizejí ke stavbě (tedy můj tsction.dat X-Track 3.20 je zná) ale nemám příslušné soubory typu *.s a *.sd
Pokud někdo víte kde se dájí sehnat nebo mi je můžete poskytnout - předem Velké Díky.

S díky a s pozdravem - pepeQ

Ahoj,
dlouho jsme MSTS nehrál, ale opět jsem začal a zjistil, že za tu dobu zmizlo pár fajn stránek, a nebo jsem zapomněl jejich adresy, chci se zeptat, nevíte, kde by se daly stáhnout vozy MÁV START Apee a Bpee?

A ještě jedna věc, zajímám se o modely třeba chorvatských vozů, nebo srbských vozů, zkrát o balkán, neporadil by mi někdo nějaké stránky, kde jsou tyto modely? Já našel pouze jedny velmi hezké rumunské stránky. Děkuji

Polis

Cestující
Ahoj všem, mohl by mi prosím někdo poradit, kde stáhnu lokomotivy řady 150.2 ? Vím, že u Jardy Skůry je 150.224, ale zbytek nějak nemůžu dohledat. Předem děkuji.

Polis

klimi

Signalista
Zdravíčko lidi.
Prosim Vás, kdysi někdo vydal aktivitu na BP se žabákem v úseku Praha-Pardubice. Nevíte jaká aktivita a od koho to byla?
Díky
Petr

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Ahojda!

Mám prosbičku. Nenarazil jste někdo na kontejnerový vůz PKP s kontejnerem do Kalugy, co jezdí ze Škodovky? Jestli mě paměť neklame, tak sem už před časem někdo dával odkaz. Já sem zkoušel hledat, ale nemám na to už nervy. Víceméně prosím o zlatý podnos a o vyčlenění tohoto příspěvku a následné odpovědi mimo toto vlákno pro lepší přehlednost. On ten vagon za půl roku bude hledat zase někdo jinej ;)

Ferda

Cestující
Ahojky,
mám rozdělanou tvorbu aktivity. Hodil by se mi montážní vůz trolejového vedení MVTV-2 nebo MVTV-3. Věděl by někdo, zdali vůbec existuje, popř. u koho by se dal sehnat? Děkuji za odpovědi;)

Kdovi

Začátečník
Zdravím,
Hned několik aktivit po mě chce "Zssk_bdt_new" - neví někdo, prosím, kde by byl k sehnání? Našel jsem odkazy na duuso.demmsts.sk, tam ale po něm není stopy.
Děkuji

Nahoře