Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

jagg

Pokladník
Cituji autora skinu (píše mj.): "Pôvodné textúry sú použité z modelu ČD 363.128-0", takže jestli se má bastlit další stroj k 363 018, asi bude nutné najít si jiný zdroj textur... ;) Autorem je Adrián Želonka.

Davidus

Pokladník
Pěkný večer,

jsou někde, prosím, k dispozici vozy ČSD Dsa, ČSD Bh, JUMA Bc 187, případně i další ypsilony co byly na stránkách dema nebo mám smůlu a prostě už nikde nebudou? Díky předem za jakoukoli odpověď.

Dan J.

Strojvedoucí
Čau, už jsem viděl v MSTS lecos, dokonce v trati U79 demonstranty, tak bych se chtěl pozeptat, neexistuje náhodou nějaká servis "dechny" k umístění na perón? Jinak si to v aktivitě ošéfuji jinak.

151.016

Cestující
Neměl by někdo lokomotivu 771.045 ze stránky Ondry Janiše? Chtěl jsem si ji stáhnout, ale stránky nějak nefunguje.

Dan J.

Strojvedoucí
Čau, už jsem viděl v MSTS lecos, dokonce v trati U79 demonstranty, tak bych se chtěl pozeptat, neexistuje náhodou nějaká servis "dechny" k umístění na perón? Jinak si to v aktivitě ošéfuji jinak.
Chlapi, tak hotový servis dechovky nepotřebuji, ale potřeboval bych nějakou fotku dechovky vyhrávající ve stoje někde, třeba na nádraží Nějak nemohu najít nic kloudného.

Dan J.

Strojvedoucí
Super, prosím tě pošli mi mejlem, nebo odkaz, tady jsou ty fotky moc malé. I když koukám, že ta pevní je s nějak s přilbama jak od amíků, to by asi do roku 1975 moc nešlo. :) Já mám zatím tohle i s bubeníkem:
Image.ashx.jpg
A mám i pionýry:
pionyri_2.jpg

Dan

Josef Vogeltanz

Průvodčí
To víš, to se blbě hledá. S kapelou se vítal na nádraží tak Franz Josef nebo tatíček Masaryk. Pro tyto účely měly větší nádraží i reprezentační salónky.

Plexi

Signalista
Mám otázku - nevěděl by někdo, kde (jestli vůbec?) se dá sehnat mini balíček vozů Rils ČD Cargo (dlouhé 4nápravové s plachtou)? Tuším, že to naskinovali nějací Maďaři nebo Rumuni, ale nedaří se mi to najít (aby to nebylo z nějakých zrušených stránek). Díky moc.

Nahoře