Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, odkud mám stažený tenhle vůz? Vím, že byl ještě jeden v Najbrtu, neveřejný, ale to není on, tenhle jsem někde stahoval z odkazu, ale už fakt netuším kde? Pnedluje v R Portugal mezi Znojmem a Břeclaví a nejen tam.
842.jpg

Ondra N

Začátečník
Čau lidi, na těchto stránkách http://www.trainsim.cz/?mod=article&nod1=1&nod2=2&nod3=3&nod4=3 jsem našel pěknou parní lokomotivu 433 "Skaličák" a nevím, kde pro ni sehnat soundy. Readme tohoto modelu je bohužel ve formátu .MNE, ke kterému jsem nenašel program k otevření. Nevíte kde ty soundy jsou?
Ahoj, soundy kde sehnat nevím, ale pro přečtení toho readme souboru stačí, když ho přejmenuješ z cti.mne na cti.txt, pak by to mělo jít normálně otevřít.

poison

Pomocník strojvedoucího
...pěknou parní lokomotivu 433 "Skaličák" a nevím, kde pro ni sehnat soundy. Readme tohoto modelu je bohužel ve formátu .MNE, ke kterému jsem nenašel program k otevření. Nevíte kde ty soundy jsou?
Z této stránky si stáhni v sekci Zvuky Parní lok jak balíček se sms soubory tak s wav soubory, oba nainstaluj pomocí instalátoru do common.snd.
Poté otevři ve složce se staženou 433 soubor 433.eng v Poznámkovém bloku, najdi řádek Sound (pozor jsou tam dva, jeden xxxeng.sms zhruba ve čtvrtině a druhý xxxcab.sms až skoro na konci)
Řádek s eng bude vypadat takto Sound ( "..//..//common.snd//sndSlok//433.0eng.sms" )
Řádek s cab bude vypadat takto Sound ( "..//..//common.snd//sndSlok//433.0cab.sms" )

Nahoře