Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Ahoj, ví někdo, zda se někde zachoval obsah webu Pavla Matouška (aka Mates). Obsahoval mnoho doplňků do tratí, ale i řadu vozidel z éry ČSD.

Dan J.

Strojvedoucí
Mám je oba, jak budu moct pošlu, já si nevšimnul, že ten web nejede, ještě nedávno jel. Tak třeba nahlásit Matesovi a pojede. Ony tam jsou vlasntě i MVTV, MUV a M144.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak jsem hledal kontakt na Matese, ale nemám, jinak bych jej kontaktoval co je s webem, nebo jestli by se daly ty vozy přemístit jinam.

Venny

Provozní technik
Zdravím, prosím o odkaz na kabinu 753 (obsahuje 753192.cvf). Je na ni odkazováno v ENGu loko 753.301 (OpenRails) na webu Hekl / Kulica). Díky.

Venny

Provozní technik
Díky, tento jsem našel, ale není to ono... Hledaný CAB obsahuje výše zmíněný soubor CVF. ;)

vaskovy_vlaky

Skladník
Zdravím, prosím o odkaz na kabinu 753 (obsahuje 753192.cvf). Je na ni odkazováno v ENGu loko 753.301 (OpenRails) na webu Hekl / Kulica). Díky.
Nechápu, proč si nestáhneš 3D kabinu od pikkua na 750.... Chápu, že to nebude v detailech sedět, ale já osobně bych radši 3D propracovanou kabinu i za cenu nesedících detailů...

okoun

Pokladník
Ty 3D kabiny který máme teďka, jsou takový polotovar, je to takový kompromis. Osobně stále upřednostňuji také klasické 2D kabiny.

Venny

Provozní technik
Je mi jedno, zda je kabina 2D. Takže pokud mi Dane nebo Vašku napíšete, kde ona hledaná kabina je k mání, budu vám vděčnější než za popisování zážitků z kabin 3D, které nechci.

Limo44

Cestující
Zdravím, hľadám voz ZSSK 011, ktorý mi chýba do timetable na trati ŽSR 191-193. Vedel by niekto, kde by sa poprípade dal zohnať ?

unknown (2).jpg

Nahoře