Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

Meda

Provozní technik
Zdravím,
opravoval jsem svůj trainset a všechny chybějící soubory jsem našel kromě následujícího :
v trainsetu mám "bk-cd-servis-2.con" a ten obsahuje soubor "Servis120", který má být z adresáře "cd_servis".
Ať jsem pátral, jak chtěl, takový soubor jsem nikde neobjevil.
Prosím o radu - kde je chyba ?
 

Meda

Provozní technik
Zdravím,
doplňuji, že se jedná o soupravu k aktivitě "bk-v60-1008" na trati "Vysočina old".
 

Dan J.

Strojvedoucí
Já mám takový dojem, že šlo o Čoudův servis vagónu, nehraješ náhodou aktivitu Železný Dědek? Nebo jak se jsmenovala. Pokud jo, a jedeš ji v OR, stejně ji nedohraješ, tam nebude fungovat.
 

Meda

Provozní technik
Já mám takový dojem, že šlo o Čoudův servis vagónu, nehraješ náhodou aktivitu Železný Dědek? Nebo jak se jsmenovala. Pokud jo, a jedeš ji v OR, stejně ji nedohraješ, tam nebude fungovat.
Zdravím,
jedná se o aktivitu "Náklad s T478.1008".

 

Olikeman

Cestující
Zdravím,
neviete prosím kde stiahnem 671.004 som počul,že existuje,neviem ju nájsť,niekto hovorí,že existuje len 001.

Ďakujem za odpoveď
 

Limo44

Cestující
Zdravíčko, nevie niekto kde by som mohol zohnať starý model 736tky, čo bola pôvodne na stránkach od Vrbama ? Díky.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Myslím, že všechny soundy pro diesel loko jsou u Jacka, v eng souboru si mašinu jen správně nasměřuješ.
 

Meda

Provozní technik
Zdravím,
jsou někde ke stažení kabiny dalších el.lok. do OR s animací páky JOB tak, jak je upravena pro kabiny 150 a 350 na tomto fóru v sekci pro kabiny ? Pokud ne, pracuje na nich někdo nebo o tom alespoň uvažuje ?
 

dvacka

Průvodčí
Houkačka není slyšel v interních nebo externích pohledech? U 731 funguje všechno správně. Chybu budeš mít buď ve staženém archivu nebo směrováním na zvuky.
 

vláčkař Jenda

Pokladník
Dobrý den,
rád bych se zeptal, nevíte-li někdo o funkčním odkazu pro stažení zvuků pro laminátky (230, 240, 340). U Jacka, Dema/Duusa, na stránkách modely-msts.cz, ani nikde jinde, kde jsem hledal totiž nejsou k dispozici, a tak jsem doposud odkázán pouze na zvuky určené plecháčům 242. Tyto lokomotivy jsou sice do jisté míry laminátkám podobné (střídavý proud, ovládání), nikoli však shodné (kovová skříň, absence EDB). A používat tyto zvuky pro laminátky by asi nebylo zcela autentické.
Předem děkuji za radu.
Jenda
 
Nahoře