Turnusy, obehy a GVD

klimi

Signalista
Zdravím.
Nemáte někdo v PC pomůcky nebo jen třeba knižní jízdní řád z jakéhokoliv roku mezi lety 2000-2010? Díky
Kdyžtak přes SZ ;)
 

Tom Kanka

Průvodčí
Srandik32 napsal:
Ahoj, takže:
1) Tábor 5:20 příjezd jako 8320, 5:20 (to kolečko) střídání strojvedoucích na ose, 5:23 odjezd jako 1830
2) Do Holešovice se jezdí souprava otočit, protože v té době je na Hlavním mazec a každá volná kolej je placená zlatem
3) S jakým HV tam jede? Na to si odpovíš sám, pokud zapneš mozkové závity. Malá indicie je v dalším bodě
4) Na Hlavní přijede Sv 1831 po kolejích. Nic blbějšího už nejde odpovědět, když na grafikonu oběhů HV je nakresleno, že Sv1831 odjíždí z Holešovic v 8:13 a 8:23 je na Hlavním.
5) Proč tam hergot jezdí - viz bod 2

;)
 

Srandik32

Posunovač
Prosímtě jak se tam otáčí když je řazení stejný pro oba spoje 1830/31?To by musel mít 1831 opačný řazení,ne?Že jede po kolejích to bych se i domyslel,mě šlo o to jestli mašina zůstane na Hl.n.a do Hol jede Žehle nebo jinej přetah.Proč teda když je na Hl takovej fofr přijede o 20min dřív?(8:23-8:43)
 

Tom Kanka

Průvodčí
Srandik32 napsal:
Prosímtě jak se tam otáčí když je řazení stejný pro oba spoje 1830/31?To by musel mít 1831 opačný řazení,ne?Že jede po kolejích to bych se i domyslel,mě šlo o to jestli mašina zůstane na Hl.n.a do Hol jede Žehle nebo jinej přetah.Proč teda když je na Hl takovej fofr přijede o 20min dřív?(8:23-8:43)
1) 1831 taky opačný řazení má.
2) To, co jsi zde ukázal, je grafické znázornění oběhu hnacího vozidla. To tedy znamená, že všechny nakreslené vlaky jsou vedeny právě tímto hnacím vozidlem. Pokud by to vozila z Hlavního žehlička, byly by Sv 1830/1831 v úseku Hlavní - Holešovice a zpět zakresleny u oběhu té žehličky, a ne u stejného stroje, který to přiveze do Prahy.
3) Protože je to tak nakreslené. Každopádně je rozdíl, jestli to tam stojí 20 min nebo 120 min. Nevím, co je na tom nepochopitelného. Do Holešovic jezdí zrovna tak obracet o víkendech Čerčanka, do Libně ve špičkách rychlíky od Plzně. Hradce jezdí točit do Vršovic, Brna do Vršovic a na Smíchov, Jančura na Smíchov. Hlavní je stavěné jako průjezdné, a rozhodně ne na to, aby se na zhlavích neustále motaly mašiny. Ono kolikrát stačí to co tam je, zvlášť když se něco vys.... .
 

Srandik32

Posunovač
1830 a 31 mají v loňském GVD podle ŽP stejné řazení,proto jsem se ptal.Číst zatím umím,jinak díky za vysvětlení.
 

Tom Kanka

Průvodčí
Srandik32 napsal:
1830 a 31 mají v loňském GVD podle ŽP stejné řazení,...

Na ŽP je to blbě, ten hytlák byl na 1830 samozřejmě za mašinou. ;)

Jinak, jen pro zajímavost - konkrétně 1830/1831 si v loňském roce těch Holešovic moc neužila a obracela ve Vysočanech nebo v Libni :) Bylo to v rámci nějaké výlukové činnosti a jezdilo to jako nějaký násled. Ale čísla si už nepamatuji. :)
 

Sfer

Začátečník
Ahoj, vím že se to sem zcela nehodí, ale byl bych vám hodně vděčný, kdyby náhodou někdo z vás věděl, jak v GVD 1981/1982 býval řazen vlak 6 Moskva - Praha. Díky
 

Ondra.H

Provozní technik
Zdravím, mohl by mi někdo poslat na tttemelin@centrum.cz plán řadění vlaků nákladní dopravy, pro letošní GVD ?
 

Srandik32

Posunovač
1cdb6179229e5f075044ef74e50ea4a4.jpg
Jestli myslíš tyhle tak to mi dej pak vědět,já si stoupnu do fronty. :)
 
Naposled editoval moderátor:
Nahoře