Hlášení chyb pro trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Před Nezamyslicemi od Přerova je propadlý most. Nevím zda se upravovaly modely, či je to chybka někde u mne.... Zatím jsem obdobnou chybu nikde neobjevil. chybka.jpg
 
Tohle už myslím hlášeno bylo a mělo by to být opraveno. Asi by to mohl potvrdit tester Dan, ten má aktuální verzi. U něj si vše zálohuji, kdyby náhodou něco vybuchlo. Hlavně jsem pro něj opravoval nástup cestujících, aby se na správnou stranu otevíraly dveře. Jen systém kde je vlevo a kde vpravo jsem nepochopil. Asi se to odvíjí od toho, z které strany natahuji označení kolejí.
 
Jak mám zmírnit výhybku do Pardubic? Je zlobivá? Mám jí napomenout? :D

Ale tam to mlátilo i v reálu :D A v Opatovicích i v přímém směru. Vozili jsme jeden vlak, který z Pardubic do HK projížděl všechny stanice a zastavoval jen v Semtíně a Čeperce. Když se blížily Opatovice, fíra na mě mrknul a povídal. "Uděláme cestujícím berany berany duc?" A jen udržoval přesně stovku. Na zhlaví rána zleva, na to rána zprava a kdybych si nedržel hrnek z kafem, tak je na zemi. Tak jsme si představovali, jestli někdo ve voze podřimuje a má hlavu opřenou o okno, tak se musel pěkně praštit. A hned druhý den tam byla pomalá padesátka. :D
 

krejca

Cestující
Nehlásím to jako chybu, ale spíš jako prosbu. V okolí stanice Praha Smíchov by to možná chtělo ubrat něco málo objektů. Protože po dostavění Barandovského mostu je tam hra hodně nestabilní. Alespoň u mne. Myslím že co není vidět ze stanoviště, tak by tam nemuselo být. Možná by to pomohlo více uživatelům, ne jenom mě. Děkuji.
 
Na Smíchově ani nejde ubrat objektů. Aby to tam bylo stabilní, Mates mi desítky modelů sloučil do jednoho a například ta stovka domků na protějším kopci jsou vlastně jen tři objekty. To jako například. Barrandovský most jsou také tři objekty. Ale má videa na YouTube dokazují, že to tam je průjezdné bez sebemenšího problému. A Dan, ten je nejlepší zátěžový tester. Tedy jestli tomu dá bumášku on, tak opravdu hledejte řešení jen na svém počítači.
 
Zdravím. Mám problém trať jsem stáhl, ale vůbec nejde dokončit instalace :/.
Kdepak jsi stahoval tu trať??? Pokud vím, tak trať není oficiálně ke stažení. Trať si můžeš zakoupit, nestojí tolik. Napiš Ježíškovi, třeba ti tu trať stihne přinést i pod stromek. :)

Zase někdo, kdo nepřemýšlí hlavou, ale kolenem !!!!
 
Mě to bylo hned jasné. Kdo si hlídá aktualizace... :D
Však chyby vypisujte opět zde. Tedy ne v instalaci, ale kdyby něco levitovalo, atd. Já jsem to celé zrychleně projížděl Railjetem a někde před Níhovem jsem dostal kmenem stromu mezi oči. Tak jsem nakouknul do editoru a tam vše OK. Takže to je problém OR, který zobrazuje v poli zalesnění víc stromů. Trochu jsem tedy posunul hranu lesa a snad to už bude dobré. Kdyby jste na něco podobného narazili i jinde, pište sem.
 
Nahoře