Hlášení chyb pro trať Praha - Ostrava - Žilina - Košice - Cierna nad Tisou

Marco Polo

Pokladník
Ahoj, chci se zeptat, jestli není špatně návěštěna cesta v Ústí nad Orlicí. Jelikož už Martin "nepracuje" ( snad dočasně ), tak třeba Bob by mi to mohl potvrdit nebo vyvrátit ... :)

Jedu odDlouhé Třebové směr Praha a beru to kvůli napěťové výluce přes 2. kolej od staniční budovy na letohradské straně :D.


Na návěstidle před Ústím město mám volno, na dalším návěstidle na konci peronu ve "městě" svítí opakovačka 60ky, poté svítí 60 a volno na krakorci a na dalším cesťáku už zase opakovačka 60ky.

V podstatě teď když jsem to napsal ve větě, tak už si jistý jsem, že je to špatně a to a několika místech.

Takže tedy Martine, jestli někdy ještě (snad) se vrátíš ke stavění, tak jsou špatně nalinkovaná návěstidla při jízdě od Dlouhé Třebové přes 2. kolej od staniční budovy v Ústí na letohradské straně ...

Marek
 

MichalK

Začátečník
Ahoj, poradil by mi někdo, v čem vězí tahle věc?
Nevyhodí to žádnou chybu, ale chybí terén.
Díky :)
 

Přílohy

  • scrgrb0.jpg
    scrgrb0.jpg
    109.9 KB · Zobrazeno: 0

MichalK

Začátečník
To máš určitě 100% zakoupenou originál trať. :)
Mam originalni DVD s aktualizaci 19.
Driv vse fungovalo, jak ma. Ted po letech jsem msts znovu instaloval a tahle trat mi dela tohle.
Jestli nekdo vi, jak na to, rad si necham poradit :)
Netusim, jestli pan Stavitel jeste dvd s trati prodava, pokud by byl po letech poskozeny samotny disk a trat se tim padem spatne nakopirovala
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tohle ti buď dělá nějaká kolize objektů a nebo něvím, MSTS dávno nejezdím. Vím, že to někdy blblo, právě s nějakou kolizí, ale co to dělalo po těch letech už netuším.
 

Meda

Provozní technik
Mam originalni DVD s aktualizaci 19.
Driv vse fungovalo, jak ma. Ted po letech jsem msts znovu instaloval a tahle trat mi dela tohle.
Jestli nekdo vi, jak na to, rad si necham poradit :)
Netusim, jestli pan Stavitel jeste dvd s trati prodava, pokud by byl po letech poskozeny samotny disk a trat se tim padem spatne nakopirovala
Zdravím,
trať jsem kupoval na začátku tohoto roku bez problémů.
Jinak je trať již s aktualizací 29.
V ORCZ mi chodí perfektně.
 

Fana Staněk

Hradlař
Mam originalni DVD s aktualizaci 19.
Driv vse fungovalo, jak ma. Ted po letech jsem msts znovu instaloval a tahle trat mi dela tohle.
Jestli nekdo vi, jak na to, rad si necham poradit :)
Netusim, jestli pan Stavitel jeste dvd s trati prodava, pokud by byl po letech poskozeny samotny disk a trat se tim padem spatne nakopirovala
To vypadá buďto na chybějící Terrtex, nebo poškozený celý čtverec. To bych musel ale vidět, v jakém rozsahu to je.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Jinak je trať již s aktualizací 29.
Pak stačí nějakou aktualizaci vynechat. Tohle udělá neaktuální soubor TD nebo chybějící Tiles. Ale píšete do nesprávného vlákna. To že někomu doma jen v jeho počítači něco nefunguje není chyba trati. Nehledě k tomu, že Martin už s technickou podporou skončil. Nebo přerušil na neurčito.
 

Venny

Signalista
Hlásím zapomenuté kousky trolejí mezi Pardubicemi a Hradcem - vlečka u Stéblové, zhruba mezi 8-9 km.
 

Rulda

Cestující
Dobrý den včera jsem si na svůj nový notebook stáhl Open Rails mám na flešcce Trať 321 aktualizaci 17 trať jsem aktualizoval na aktualizaci 29 a vždy když to zapnu tak vše se načítá ale při tom načítání to spadne zas na domovskou obrazovku ORka. Nevíte co s tím dělat?? Děkuji za odpověď
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Jako, že jsi rovnou ze 17 aktualizovalna 29 a ty aktualizace mezi tím.
Za další notebook OR a 321 špatná kombinace.
 

Rulda

Cestující
Jako, že jsi rovnou ze 17 aktualizovalna 29 a ty aktualizace mezi tím.
Za další notebook OR a 321 špatná kombinace.
Aktualizace jsem instaloval postupně a normálně funguje jak trať BP tak Luhačovice i 310 jediná když dám načítat 321 tak mi při tom načítání spadne do hlavního menu ORka
 
Nahoře