Train Simulator

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Jo, už mi to došlo, električka=tramvaj :D Tramvajovou trať jsem našel jednu u Poláků, je tam i beta model Konstalu. Nainstalováno nemám, nemohu tedy blíže referovat.
 

754 067

Hradlař
Nemám o novém TS přehled a uvažuji o koupi, jakou verzi TS (či railworks) koupit?
Aby byla tedy co nejnovější.
 

pepah

Pokladník
754 067


No teď je na Steamu týdenní akce
Train Simulator 2014 - Standard Edition za 10euro,
nebo Steam Edition s více tratěma za 14 euro,
za 2 měsíce se Ti to samo aktualizuje na verzi 2015,
no a jestli vydržíš do vánoc ,tak si jen přikoupíš ve slevě
za pakatel TrainSimulator 2015 s novýma tratěma.
Když si koupíš v září verzi 2015,tak to bude tak 30-40euro,
a to ještě nevím ,jestli tam budou tratě z verze 2014.


http://store.steampowered.com/app/24010/
 

pepah

Pokladník
RE:MsTS mám už jen v šuplíku

No to já budu MSTS hrát ještě aspoň 10 let,pokud mi zdraví dovolí,
ne proto ,že tam mám trať,ale chci si projet všechny tratě,mašiny a mise,
a těch je.
RW si taky můžu zahrát ve volných chvílích,a někdy mně to chytne
a zahraji si i Railsim,nebo Mechanik:D
 

ocelot24

Skladník
Každopádně! :D

Tak já MsTS jezdil od počátků a dnem 20/03/2004 jsem se stal členem české komunity MsTS (zde) :) ...do šuplíku jsem ho odložil minulý rok (od roku 2010/2011 jsem už ani nejezdil.) ...myslím si ,že jsem za těch "X"let najezdil vše ,co stálo za svezení a proto jsem se rozhodl přestoupit na RW (tedy o krok dopředu!) ....každopádně MsTS nevyřazuji ze svých zájmů a budu ho sledovat vzdáleněji. ;)
 

Šnek

Vlakvedoucí
MSTS hraju pořád hlavně z důvodu českých či slovenských tratí. To mi zatím u TS 2014 chybí.
 

ocelot24

Skladník
Máme ,ale tady je vlákno ohledně Rail Simulátor a od něho běží RW ...myslím si :D

..a taky proto - aby to všichni věděli :D .....
 

ocelot24

Skladník
Šnek napsal:
MSTS hraju pořád hlavně z důvodu českých či slovenských tratí. To mi zatím u TS 2014 chybí.

No určitě je MsTS dál s vývojem české tvorby (10let je deset let) ale ten pocit z jízdy na klopených obloucích a pohupování mašiny - to MsTS bohužel postrádá :)
 

dvacka

Průvodčí
Jízdu na klopených obloucích umí i Open Rails.
Nevím, jestli je tam funkční pohupování mašiny.
 

Pawlik

Průvodčí
Mně se tedy pohupuje kabina i z pohledu zevnitř. Jenže ten pohyb je tak nepřirozený, že je lépe ho vypnout.
 

MATOT

Začátečník
Ahojte. Dostal som TS 2015 na Vianoce. A chcem sa Opýtať či sa to dá nainštalovať aj bez toho Steam-u. A či sa tam nejako dajú potom Dosaďiť Vozidlá s Normálneho TS ? Vďaka.
 
F

FrantaVopička

Host
Bez Steamu to asi nerozjedeš. Minimálně pro aktivaci a přepnutí do offline režimu ho budeš potřebovat. Dál nějak nechápu ten "Normální TS". Pokud myslíš vozidla z MSTS, tak ty tam nedostaneš. Ani vozidla z jiných simulátorů.
 

dem

Strojvedoucí
Otázka na Romana, Michala, alebo Hekla.....

Mal som dávnejšie kúpený a postupne aktualizovaný RW.....Mal som tam samo-sebou aj European assets pack....Teraz som po krachu PC a po format C znova stiahol steam a prihlásil som sa do svojho účtu.....Stiahol som celí obsah čo ponúkol....V Steame mám toto okno a všetky addony čo som mal volakedy mám zafajknuté......

new-1.JPG

Znamená to, že všetko čo som doteraz mal mám aj teraz po novej inštalácii ?
 
F

FrantaVopička

Host
Ano, všechno co jsi měl kdy přes Steam stažené, tak se ti nainstaluje.
 
Nahoře