Cabview

Michal

Cestující
To nejsou jednorazove vyzvy, ale situace kdy ti propadne kod, nebo se okamzite po minuti navestidla nenakoduje nasledujici navestni znak. Znizne ti zelena a rovnez modre svetlo. Zacne zvukova vyzva a na 95% po vybaveni tlacitkem VZ ti naskoci kod. Delaj to treba stanice mezi Pce a Chocni nebo treba to delaly Rikovice, Hulin, Tlumacov
Ne, to je ještě něco jiného. Tyhle propady kódu jsou jasný. Tam většinou následuje začátek modelace brzdné křivky. Ale Mirel v04 opravdu dává čas od času bdělostní výzvu, i když kóduje zelenou. Je to taky popsané v manuálu.
 

Acatus

Provozní technik
Ne, to je ještě něco jiného. Tyhle propady kódu jsou jasný. Tam většinou následuje začátek modelace brzdné křivky. Ale Mirel v04 opravdu dává čas od času bdělostní výzvu, i když kóduje zelenou. Je to taky popsané v manuálu.
To jo, ale četnost tebou popisovaných bděl. výzev ve V04 nepochybně není případem ve videu. Tam to je fakt mimo mísu a otravné.
Tím nesměruji kritiku na Doda. Jen je mi to tam taky proti srsti. Dodovi naopak podpora a dík. S poslední aktualizací 321 se bude žlutý moc hodit. 1003 je jasný;)! Těším se Dodo.
 

zbynda

Provozní technik
To jo, ale četnost tebou popisovaných bděl. výzev ve V04 nepochybně není případem ve videu. Tam to je fakt mimo mísu a otravné.
Tím nesměruji kritiku na Doda. Jen je mi to tam taky proti srsti. Dodovi naopak podpora a dík. S poslední aktualizací 321 se bude žlutý moc hodit. 1003 je jasný;)! Těším se Dodo.
A mozna budou i origo zvuky na zlute persany !
 

Dodo

Signalista
to je už na každom či si zapne živák v nastaveniach ORTS alebo nie. Ja to zapnuté mám, miestami je to otravné ale miestami ma to drží pri vedomí keď hrám nejakú aktivitu. Zvyšok som robil ja či už zhasnutie zelenej diody alebo podobne. Návestný opakovač funguje tak ako v každej inej kabíne, ktorá je do MSTS/OR.
 

martin novy

Pokladník
Prosim můžete mi někdo napsat co je špatně v tomto zápisu kontrolky otevření dveří,když ho vložim, do cvf nezobrazuje se mi modrá kontrolka vz,díky. Zápis:
MultiStateDisplay (
Type ( DOORS_DISPLAY MULTI_STATE_DISPLAY )
Position ( 385 336 19 19 )
Graphic ( ../../common.cab//cab842/dvere.ace )
States ( 2 2 1
State (
Style ( 0 )
SwitchVal ( 0 )
)
State (
Style ( 0 )
SwitchVal ( 1 )
)
 

nebulus

Pomocník strojvedoucího
- chýbajú tam dve zátvorky
- sedí počet CabViewControls s počtom definícii v cvf? ak je tam počet nižší tak posledné položky v cvf nefungujú
 

martin novy

Pokladník
Takhle je to správně? Počet CabWievControls souhlasí a stejně se nezobrazí a musí tento zápis být až na konci cvf?

MultiStateDisplay (
Type ( DOORS_DISPLAY MULTI_STATE_DISPLAY )
Position (385 336 19 19 )
Graphic ( ../../common.cab//cab842/dvere.ace )
States ( 2 2 1
State (
Style ( 0 )
SwitchVal ( 0 )
)
State (
Style ( 0 )
SwitchVal ( 1 )
)
)
)
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Kecy.
a) poptával jsi kabinu pro 770 a teď si stěžuješ, že ji nemůžeš najít (druhý zdroj) v balíčku lokomotivy 742. A to přesto, že ti Považan přesně napsal, kde hledat.
b) u prvního zdroje jsem ji ze zvědavosti stáhnul i já - archiv cd770cabview.zip s obsahem:
771.cvf
771fr.ace
771h1.ace
771h2.ace
771ko.ace
771le.ace
771lo.ace
771no.ace
771pi.ace
771re.ace
771ri.ace
771sk.ace
771sv.ace
771vl.ace
771zi.ace
amperm.ace
brzdy.ace
brzdyc.ace
rychlomer.ace

V readme se píše:
Animovaný FOTOcabview na lok. 770 nebo 771.

Autor: Jiří Polák jiripolak@volny.cz

Původní Cabview si přesuňte a zálohujte pro případ, že se vám ten můj
nebude líbit.
Archív rozbalte a zkopírujte do adresáře příslušného modelu
V případě, že váš minulý soubor *.cvf se jmenoval jinak než 771.cvf přejmenujte ho.
Rozdíly mezi 770 a 771 jsou minimální tak ho můžete používat u obou lok.

V případě většího zájmu bych udělal i noční.


Mimochodem na to, že pochází z roku 2003, velmi luxusní.
 
Nahoře