Projekt Open Rails

Opíčák_350

Cestující
Jeden ochotný človek mi už poslal link, aj som to nejak rozchodil. Pôjdem testnúť. FPS som nastavil na 25 tak uvidíme.

EDIT: Vďaka za rady! Nečakal som, že to bude fungovať a ono to naozaj ide... Vďaka :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Takže opět po některé aktualizaci (nevím od které mám poslední) z webu mi dělá dynamický náklad tohle:

Vozy v traffic, ale dělá to i jako Loose Con a jsou to vozy ložené již od startu, nikoliv nakládané někde během aktivity. Předtím to nědělalo, takže je to 100% zase nějaký BUG během xxx aktualizace OR.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Vyřešil jsem to pokorným návratem k základní verzi 1.3.1 s povolenými stabilními aktualizacemi. Nevím o žádných výrazných fičurách, které by za vývojové verze stály. A je klid.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Nojo, jenže pokud tam ta krpa zůstane, tak i když přijde výraznější úprava, tak už tam bude. Já třeba vím hned o dvou:
1. Pokud áváš intensitu praního topení a dáš málo, netopí ti třeba poslední 3 vozy.
2. TM se obrací, až když změníš směr.
Ale to s tím nákladem mě fakt se..e.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak další zjištění, je zajímavé, že vozy Vsr ložené dřevem tento problém nemají, takže otázkou je, zda to nmůže být typem textury?
 

Dan J.

Strojvedoucí
Další aktualizace a náklad skáče vesele dál, tak nevím, jestli v zahraničí jezdí jen z A do bodu B a jestli vůběc někdo zastupuje naši zemi v komunitě OR.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, po další aktualizaci se sice ještě oprava skákavého nákladu nekoná, ale posun se stal "malinko složitější". Dnes se mi u chystané aktivity stalo, že mi ujely vozy, které jsem odvěsil a vyrobil jsem mimořádku, takže už nestačí jen tupě odvěsit vagóny a myslet, že zůstanou na místě....
 

Dan J.

Strojvedoucí
Však ano, to je pozitivní zpráva, jen by to chtělo, aby se vůz v tabulce F9 zabržděný ruční brzdou označil a po dobu zabrždění zůstal označen třeba červeně, tak si to musím zatím psát na papír, bo pyk už bych nevěděl co mám a nemám zabržděno.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Dalčí aktualizace a opět dynamický náklad, žádná náprava, tak nevím zda na to vývojáři OR vůbec nějak zareagovali.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Dalčí aktualizace a opět dynamický náklad, žádná náprava, tak nevím zda na to vývojáři OR vůbec nějak zareagovali.
Určitě o tom ví. Jen jim chybí nějaká hierarchie v tom, kdo by to měl vlastně zpracovat. Ital se na to už díval a zatím nezjistil nic. Náklad s vozem od Pikka mu nebliká jako tobě.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ale Pepovi asi jo, když to zkoušel a dával zde od jaké aktualizace to dělá, zajímavé je, že náklad dřeva to nedělá.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Nereagovali vůbec.
Ale Pepovi asi jo, když to zkoušel a dával zde od jaké aktualizace to dělá, zajímavé je, že náklad dřeva to nedělá.
"A vo tom to je".
Csantucci (to je ten Ital, jinak vývojář OR) si připojil malinký Vtr se dřevem za obří Dash9 a prohlásil, že se nic neděje.
A když už jsme u té vývojářské diskuze na ET, je tam vlákno se 109 příspěvky na téma vývoj ORTS, vztahy mezi vývojáři samotnými a mezi BFU.
Ve finále přiznávají hraní na vlastním písečku (a neochotu spolupracovat z těmi z bývalého východního bloku, ano pro některé jsme i po 30 letech "ti z východního bloku"). Současně však přiznávají že je to kontraproduktivní (protože na vše nestačí a východ má dobré nápady i iniciativu to posunout dále ...)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Hlavně, že je na videu úplně jiný vůz. Ach jo, dneska aktualizace, tu zatím nemohu vyzkoušet, mám rozjeto v jedné chystané aktivitě.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Teď jsem tam ještě dopisoval vysvětlení. Někteří vůbec netuší, co je to ten dynamický náklad. Mají jej zavedený již třetím rokem. Opět to potvrzuje situaci uvnitř vývojářské skupiny.
 
Nahoře