Cabview pre ČD 750.7

ML636

Posunovač
Ahoj vespolek, chtěl jsem se po delší době zeptat a oživit skomírající vlákna msts, byl by někdo ochoten mi poradit, případně se nade mnou smilovat a odkázat mě na nějakou funkční kabinu k 750.7? Vím, že už kolem ní jsou roky různé dohady a tajnosti, po netu běhá nějaká napůl nefunkční verze, takže kdo chce používat nějakou pokoutnou verzi, ten ji stejně používá. Přijde mi to škoda, na funkční lokomotivy nemít kabinu a tím vlastně stroje nejsou hratelné.
Pravda... kromě tratě Jihlava-Brno, kterou moc nepoužívám, nejsou zatím žádné nijak dlouhé směry, kam by se šlo s nima v současných tratích projet. I tak je to škoda.
Jak to tedy v komunitě s touto kabinou vypadá? ;) Díky za slušné poznatky a odpovědi.

duhovy_cokl

Začátečník
Zdravím, mohu se zeptat, jak je na tom cabview pro 750.7? Případně, kde stáhnout nějakou náhradu jako třeba cabview pro 753.7 nebo 756, našel jsem na netu odkaz na cabview řady 756, ale odkaz je nefunkční, neví někdo, kde jinde to sehnat nebo neposlal by mi to někdo na mail?

bob57_cz

Učitel češtiny
Takže veřejná není, protože z vaší odpovědi jsem SKORO nic nepochopil
Ty tady sám tvrdíš, že veřejná je a nyní zase, že není. Než něco někam veřejně napíšeš, promysli si, co chceš sdělit. Pokud máš problém s písemným projevem, nepiš nic, dokud se řádně nedoučíš základní komunikační pravidla pro psaný projev, což se učí díťátka na základní škole.
Nepochopil jsi, protože jsi NEPOBRAL, což je evidentní od tvého prvního výštěku. Nejspíše jsi ani nečetl základní pravidla zde.

Strojvedoucí750.7

Začátečník
Tak se tedy omlouvám, nemusíš hned vyšilovat. Možná to bylo s tím uveřejněním trochu zmatečné, přiznávám. Nemusel jsi hned štěkat. Asi je velkej problém napsat ANO je veřejná nebo NE není veřejná. Zbytečné bylo psaní o tom, že je dle mne kabina veřejná (myšleno , že je tvořena mnou), když píšu o radu a tvůrcem do tohoto simulátoru ani nejsem. V pravidlech je, že by příspěvky měli být stručné. To jsi neudělal. Nevyznal by se v tom ani J. A Komenský. Zkusím to ještě jednou. Je kabina VEŘEJNÁ nebo NENÍ VEŘEJNÁ. Děkuji za odpovědi.
Příspěvek je schválně delší.

Martens

Strojvedoucí
Nevyznal by se v tom ani J. A Komenský. Zkusím to ještě jednou. Je kabina VEŘEJNÁ nebo NENÍ VEŘEJNÁ.
Tvl, tak v tomhle by se fakt nevyznal ani J.A.Komenský se svojí "škola (pro)hrou". Pokud to chápu správně, tak ve svém projevu se nám snažíš sdělit, že kabina JE VEŘEJNÁ NEBO NENÍ VEŘEJNÁ. Informační hodnota tohoto sdělení dle bool logiky je TRUE.

I můj synek se ve 2.třídě ZŠ učil, že oznamovací věty se končí tečkou a tázací věty otazníkem. Stačí se pro příště držet tohoto, na pochopení jednoduchého, pravidla a ušetříme si všichni čas.

Ve tvém příspěvku není jediný dotaz a tudíž ani není vlastně na co odpovědět.

Nicméně v souladu s tím, co mám v podpise se pokusím odpovědět - zkus pohledat ve vlákně na ARR a příspěvky Jindry Machaleenka - ten v rámci úprav dělal i kabinu 750.7 (někdy z dubna 2020).

Nahoře