Modely - Neznamsebe

Dan J.

Strojvedoucí
neznamsebe napsal:
http://obrazku.cz/t744628_Bau617.jpg

a Ba/u 617 z Jindřichova Hradce
Ahoj. Tak za tento vagónek velké dííííky. Né jen v Jindřichově Hradci, ale i na Třemešná - Osoblaha se tuším vyskytoval, ale nejpodstatnější je, že když jsem chtěl tvořit na trati DVK, v úseku úzkokolejky Huhřice - Lopovice, v období dávnější historie, tak tento čtyřosý vagónek opravdu chyběl a vyplní tak mezeru v provozu úzkorozchodek ČSD.
Dan.

Naposled editoval moderátor:
No neděkuj, ještě není možnost stáhnout ho, teda pokud ho nemáš třeba od Jiřika, což by bylo samozdžejmě v pořádku.

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Já vím, zatím se tu vesele ukazují screeny, ale u Pikka ve vlákně o modelech není ani zmínka... Tak nevím.

Konec OT.

Jé tak to jsem měl dát spíše screen s nákladníma vozama abych zbitečně nedával naději na nové krabičky. Model 742 se ovšem blíží do finále a co nevidět jej bude možno stáhnout.

Vážení přátelé. Tak model 742 159 je již zveřejněn a můžete jej stáhnout na mích stránkách v sekci MSTS Modely - Motorové lokomotivy. Přeji vám příjemnou zábavu.

kdo stáhnul před touto zprávou tak bude mít chybu při spuštění že schází textura stin.ace , tak si prosím stáhněte mašinku znovu. Textura je v aktualizaci již doplněna. Děkuji za pochopení

Nahoře