ActivityConverter

Vlado M.

Pokladník
Zdravím!

Včera jsme u kolegy na Win 7 zkoušeli tento šikovný prográmek (chválím autora!), celí natěšení, že si usnadníme práci, a hle:

Tohle nám udělalo pokaždé, když jsme zvolili možnost výměny vozidla:
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://aktivity321.unas.cz/Problem-ActivityConverter.png

Existuje tedy účinné řešení? Díky moc!
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Vlado, co přístupová práva? Možná bych se podíval do správce procesů, pod jakým účtem běží Converter ....
 

Vlado M.

Pokladník
Program je spouštěn z účtu administrátora (jiný účet na daném počítači ani není), takže předpokládám, že běží pod tímto účtem.
 

jaros

Začátečník
ahoj
krásnej program a hrozně praktickej si myslím, mám nicméně ten samej zádrhel. prosím o radu. předem děkuji.
 

T

Posunovač
Existuje. To je věc co se týká ŕovně zabezpečení.U příslušných con souborů je třeba změnit parametry řízení účtů,aby program mohl provést změny.Povolit u uživatelského účtu plné řízení...
 

Kebarko

Provozní technik
Jedna z príčin zobrazenia tejto chybovej hlášky je tá, že príslušný súbor má nastavený atribút len na čítanie. Pri aktivácii tlačidla "Urob výmeny v aktivite" program prepisuje súbory (.act a .con) uložené na disku a musí mať k nim prístupové práva.
 

slanour

Skladník
Ano win 7 má celkem nevýhodu i v tom, že je potřeba u každé složky, kterou potřebuju použít v jiném programu, upravit nastavení zabezpečení, tzn. pravým/vlastnosti/zabezpečení a upravit..;)
 

jaros

Začátečník
slanour napsal:
Ano win 7 má celkem nevýhodu i v tom, že je potřeba u každé složky, kterou potřebuju použít v jiném programu, upravit nastavení zabezpečení, tzn. pravým/vlastnosti/zabezpečení a upravit..;)

pochopil jsem tedy správně že pokud měním 10x con v activityConver.. tak musím na každé kliknout co měním a změnit nějak oprávnění??nejde to nějak globálně?? předem ještě jednou díky za pomoc..

a co mám povolit ve vistě?tam není přepisovat ani upravit..
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Zkus se podívat, kde se dá z hlediska zabezpečení ve W7 nastavit, že se mají přístupová práva dědit na podsložky a soubory... nastavovat to po každém jednom souboru je totální čápovina.
 

slanour

Skladník
jaros napsal:
slanour napsal:
Ano win 7 má celkem nevýhodu i v tom, že je potřeba u každé složky, kterou potřebuju použít v jiném programu, upravit nastavení zabezpečení, tzn. pravým/vlastnosti/zabezpečení a upravit..;)

pochopil jsem tedy správně že pokud měním 10x con v activityConver.. tak musím na každé kliknout co měním a změnit nějak oprávnění??nejde to nějak globálně?? předem ještě jednou díky za pomoc..

a co mám povolit ve vistě?tam není přepisovat ani upravit..

mělo by to jít nastavit v nadřazené složce například trainset a pak už se to ve věčině případů nastaví i pro podsložky;)
 

Kebarko

Provozní technik
Na svojej stránke som aktualizoval program ActivityConverter. Teraz je vo verzii 2.0. Dolpnil som možnosť filtrovania jednotlivých zoznamov a umožnil som upravovať databázu vozidiel.
 

Vlado M.

Pokladník
Tak jsem zjistil další nepříjemnou věc, tentokrát se vztahuje přímo k mému počítači. Měl jsem nainstalovánu aplikaci Nokia Ovi Suite a díky tomu se mi nedařilo nastavit spuštění Activity Converteru. Vždy se mi otevíral prostřednictvím této aplikace. Po jejím odinstalování (další pokusy o zprovoznění nebyly úspěšné) už běží parádně. Díky za něj!
 

Midrafon

Průvodčí
Vlado M. napsal:
Tak jsem zjistil další nepříjemnou věc, tentokrát se vztahuje přímo k mému počítači. Měl jsem nainstalovánu aplikaci Nokia Ovi Suite a díky tomu se mi nedařilo nastavit spuštění Activity Converteru. Vždy se mi otevíral prostřednictvím této aplikace. Po jejím odinstalování (další pokusy o zprovoznění nebyly úspěšné) už běží parádně. Díky za něj!

Zvláštní úkazy. Mám v PC jak Nokia Ovi Suite, tak i Sony Ericsson Compagnion a ani jedno AcitityConverter jakýmkoliv způsobem neomezuje.
Je něco, co opravdu se jen těžko chápe.:D
 

orlov

Hradlař
Vlado M. napsal:
Tak jsem zjistil další nepříjemnou věc, tentokrát se vztahuje přímo k mému počítači. Měl jsem nainstalovánu aplikaci Nokia Ovi Suite a díky tomu se mi nedařilo nastavit spuštění Activity Converteru. Vždy se mi otevíral prostřednictvím této aplikace. Po jejím odinstalování (další pokusy o zprovoznění nebyly úspěšné) už běží parádně. Díky za něj!

To vyzerá na "zasvinený" počítač. Odporúčam aplikovať Ashampoo Winoptimizer alebo niečo podobné.
 

dukostav

Cestující
Ahoj, mám problém, mám Windows 7 Ultimate, a když chci načíst aktivitu, tak se mi tam nezobrazí, ale TrainStore ji přečte, ví někdo jak na to?
Děkuji předem
 
Nahoře