Muzika - Aktivity Dan J. mimo MSTS

Plexi

Signalista
Pardon za plevel, ale musím se zeptat - proč je na čtvrtečním programu napsaný BijouTerrier (tedy pokud je to ten původní)? Já myslel, že se rozpadli kvůli vnitřním neshodám...
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Jak mnozí moji blízcí kamarádi ví, začátkem tohoto roku jsme ukončil svou činnost ve skupině SALAMANDRA, málo času, hodně práce a dojíždění do Ostravy na zkoužky a zatím co jsem myslel, že bude více času na další moje aktivity mimo hraní ve volném čase, opak je pravdou, uplynul necelý "rock" a "vstúpil" jsem do nové sestavy kapely MORAVIUS, jejiž další dva členové basák Jarda a zpěvák Dalibor se SALAMANDROU natočili tři první CD, takže opět 100% výplň volného času a dojíždění se zkrátilo na poloviční cetu ne do Ostravy, ale do Orlických hor.
Dan.jpgmoravius.jpg

Tim chci s kapelou popřát i příznivcům železnice veselé Vánoce a Nový rok 2021:

Dan
 

Dan J.

Strojvedoucí
Važení kamarádi poněvač se bohužel nekoncertuje, tak alespoň jedna mnou přehraná věc na mém novém postu v kapele MORAVIUS. Zároveň se na tuhle věc bude točit videoklip, ale to malinko předbíhám, takže zatím jen nahrávka s novými bubny:
 

Dan J.

Strojvedoucí
Díky moc, jsem rád, že se líbí. Jinak před sobotní zkouškou dostaly bicí nový vzhled, bohužel to byla zkouška si na delší dobu poslední. To je pro chod kapely tragedie, stopka koncer je v háji, ale když nemůže kapela fungovat ani na zkušebně, je to skoro lokvidační...
Photo0140.jpgPhoto0142.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Takhle nějak začínala zkouška před 3 týdny, doufám, že se co nejdřív otevřou akresy, poněvač tahle situace je fakt likvidační...
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak aby to nebyl jen můj narcis klub, tak jedno video Moravius, s předchozím bubeníkem, samozřejmě už mám nachystáno na živé hraní, snad se dočkáme co nejdřív a budu moct taky oznámit nějaký ten koncert.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Vážení kamarádi, přátelé a vlastně všichni co mají rádi Heavy Metal, ze necelých 9 hodin, ve 20:00, můžete shlédnout naše živé vystoupení, které proběhlo 29.5.21 v Nároďáku v Jroměři, po více jak roční pauze vynucené Covidovou situací, a to v poředu Klubovka TV.
 
Nahoře