750.7

KimiR

Provozní technik
Mašinky jsou to pěkné! :)
Vřelé díky za přečtení připomínek, a věřím, že dlouhá léta čekání na 750.7 se teď vynahradí.:) Škoda, že není trať do Trutnova, nebo Praha-Tanvald. Aspoň by bylo kam s nima jezdit.:)

Kdo říká že není do Trutnova :D
Trutnov hl 1.jpg
(Trutnov hl.n. pohled od Trutnov-Střed)

Trutnov hl.jpg
(Trutnov hl.n. pohled od Depa Od Svobody a od Kunčic nad Labem)
,veřejně teda není.Ale jednou bude ;) ,Jinak 750.714 jezdí aj do Letohradu na Kyšperku.Na Bp pokud by jste snima chtěli jezdit tak udělat aktivitu Jarák-HK-Letohrad.Popř. jezdí Brejláci Z (Trutnova)-Jarák-Chlumec nad Cidlinou.Když je náhodou vyluka Chlumec-Poděbrady.tak aby se nemuselo přeprahat v HK,tak se objíždí v Chlumci.Kvůli zpoždění.O 750.706 nevím že by spadala pod trutnov,Ona tam byla v letech když se v HK konal den železnice při rámci svezení lidí myčkou.705.706 by měla spadat pod DKV Praha a jezdit s rychlíkama do rakovníka.V trauči z nových brejláků jsou akorát 701,702,703 a 714.O jiných nevím.

prolam

Provozní technik
KimiRe, já bych se držel již zažité definice slova není a tedy věc neveřejná = věc neexistující ;) A možná o to větší radost udělám Danovi oznámením, že nejnovější verze tratě ze Zábřeha do Jeseníku je volně ke stažení. :D

prolam

Provozní technik
prolam: jo můžeš mi pomoct,a může být trutnov venku dřív ;)
Promiň, asi to vyznělo jako narážka. Rozhodně to tak myšleno nebylo, poněvadž na super trať si milerád i nějaký ten pátek počkám. Přeju hodně síly a elánu do tvorby. :)

Jan Šitina

Pokladník
Výborná práce :). Lokomotivy potkávám v Jaroměři :). Jinak řídící pult jsem již zde už zmiňoval ve vláknu pro tuto řadu :)

Daniel Marek

Posunovač
...:D;)O 750.706 nevím že by spadala pod trutnov,Ona tam byla v letech když se v HK konal den železnice při rámci svezení lidí myčkou.705.706 by měla spadat pod DKV Praha a jezdit s rychlíkama do rakovníka.V trauči z nových brejláků jsou akorát 701,702,703 a 714.O jiných nevím.
Ta 750 706 patřila spolu s 750 705, 707, 714 a 708 do "první série" Trutnovských 750.7. Teď je 706 v Praze

Petros

Začátečník
No myslím si že Fg nádrží a vzduchojemů vůbec nic neřeší. Model se liší i střechou a tu bez zásahu do modelu nevyřeší žádné Fg. Takže zřejmě zbytečná práce. :(

Jan Šitina

Pokladník
Ahoj nevím kam se poděla moje zpráva, ale co napísnu ještě jednou :). Pro stavitele této řady mohu poskytnout kloudné podklady od Čmks CZ loko :). S pozdravem Honza.

Daniel Marek

Posunovač
Tak i na 706 to vypadá dobře, ještě mě napadlo ji upravit i pro aktuální verzi pod DKV.Prágl, tedy s červenou velkou zásuvkou dálkového řízení, nějaké fotky pro to mám. :)

Nahoře