Něco pro zasmátí

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
6edd2b5796d9a5a872fa033b75a839de.jpg

Nejenom my v 3ds maxu máme problémy se stíny.

Naposled editoval moderátor:

Miran

Moderátor
Správce
Já si myslím, že ten holub tu situaci vybral a přežil. Pravděpodobně foceno dlouhým sklem cca 200 mm, takže mezi holubem a 471 je cca 10- 15 m, pokud to celé nebude fotomontáž.....

netsocka

Skladník
Žádná fotomontáž to není a už vůbec ne žádných 15-20 m. Je to foceno ze stanoviště 731 během jízdy a já vůbec nevěděl že tam nějakej pták je to jsem zjistil až doma.A jest li holub přežil to nevím ale můžu se tam někdy podívat.Já myslel že je to téma NĚCO PRO ZASMÁNÍ a né kdo co jak nafotil.

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Zdravím,
tak co se týče ptactva poletujícího těsně před čelním hnacím vozidlem,zkušenost mám takovou,že například u strojů 842/843 /943/ jsme mohli nějakého toho holuba či káně za jízdy "sestřelit" několikrát.Opravdu jen mohli,protože něco jako vzdušný polštář každého létajícího jedince doslova vynesl nad stroj a to ho zachránilo.Přežil tak vlastně každý pták,který před náš motor slétl ze stromu ve vzdálenosti cca.15 a více metrů.Jen dodávám,že rychlost vlaku byla 70-80 km/h.No,to už je ale spíše téma pro řešení problematiky proudění vzduchu a do toho se hlouběji pouštět raději nebudu. :D

David

Dráčik

Signalista
Keď som drapol v 120km/h "lastovičku" s rozpätím krídel cca 2m, tak som mal z pekla štestí, že som ju nechytil do okna, ale ešte vedľa do železa. Keby letela o stotinu sekundy skôr (výšku mala presne uprostred okna) tak ju mám v zuboch na 100%. Drôty na ohrev okna by som v nich mal tiež ako rovnátka. A nijaký tlak ju nevyniesol. Bolo to ráno pred piatou, už doma po nočnej som nezaspal ešte na obed...

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Dráčiku: Na opět známém zdroji (k-report.net) byla fotka, jak se nějaká drůběž probourala oknem elektriky (jestli to byla 363 nebo jiná krabice už si nepamatuju). Vymlácené okno a drůběž v kabině.

Jen dodatek pro pochybovače.

Dráčik

Signalista
Stáva sa to bohužial často. Potom si vyberáš sklo z očí. Na druhú stranu hydinové mäso je drahšie a drahšie :D

duuso

Pomocník strojvedoucího
No ale nečakaj zase, že Ti niekto bude hádzať do čelného skla pečené svine aj s oblohou.... :D :D :D

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Posláno uživatelem Fýra, Úterý, 19. srpna 2008 - 12:54:51:

Z rozhovoru dvou šotoušů na nástupišti v žst. Ostrava hl.n :
Spatřili jakousi 122 (nevím číslo, není to důležité) v novém ČD Cargo
nátěru s nápisy Cokoliv Kamkoliv a pod....a jeden druhému povídá "hele
to je ta nová rekonstrukce!" a u toho zběsile cvakal foťákem... a
druhý na to "jaká rekonstrukce?"
"No tohle dělají z těch vraků šestikoláků co stojí v Přerově, protože
brousili moc oblouky, tak jim vyndali prostřední nápravu a udělali z
toho čtyřkolák", znělo vysvětlení. Oněměl jsem úžasem pravda nevím,
jestli jsi z nedělal legraci z kamaráda...v tom případě má dobrou
fantazii

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Zdravím,
sice to není moc o tom se zasmát,ale místy mi to tak přišlo.V každém případě mi níže uvedená diskuze celkově přišla jako tlachání "o ničem".;)
Obzvláště pan Žák zabodoval. Když už sedí v Bruselu,mohl by místo klábosení nějaké to Euro pro naši železniční infrastrukturu sehnat či alespoň vést semináře po ajznboňáky,kde by je učil slušnému a etickému chování k cestujícím.Synek je holt asi trošku mimo.;)

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10175540660-mate-slovo/208572230800023-10.09.2008-21:55.html

David

Johníík

Skladník
Část 1
Část 2
Část 3

V těchto videí vystupují dvě postavy, ale pouze jeden je člověk. Walker a komik. Vlastně pouze komik. Je jím ameritský herec a bavič Jeff Dunham, který si povídá s loukou. Tu sám ovládá, ale také sám za ní mluví. Dez jediného otevření pusy! Ano, Dunham je břichomluvec a sám se sebou tak probírá nejrůznější témata. Scénky jsu v angličtině , ale s ČESKÝMI TITULKY
Doporučuji se podívat stojí to za to :D

Nahoře