Něco pro zasmátí

KimiR

Provozní technik
Mikulda: Proč se natahuješ zrovna kde je k nejvyšší místo s radiotelefonem :D ,se pak nediv že prcek jako ty to nedá :D

tomazo

Začátečník
Dnes jsem od kámošky obdržel mejlík, který mě fakt dostal "do kolen".

Do teď jsem si myslela, že hlášky chlápka, kterej přišel na veterinu s krabičkou, že k nim na balkón něco přiletělo a on by si to rád nechal, ale manželka nechce domů žádného cizího ptáka, aby něco nechytla a tak si ho nechal přijít prohlédnout a vytáhl krásně zbarveného samečka andulky.
Doktor ho shledal v pořádku, jen že by potřeboval upravit drápky. Řekl mu, ať ho pevně uchopí do ruky a .....v tom chlápkovi zazvonil mobil:
,,Teď nemůžu mluvit, jsem s ptákem u doktora......ne, nemám žádnou hnusnou nemoc...... ne se svým.....ne, blbče, jsem na veterině!!!!!!!!! DOKTORE, co je to za ptáka?! " Tenkrát jsem se smíchy málem počurala.

No a dnes přišla dáma, ale opravdová dáma, hezounká, navoněná, upravená, s přepravkou. Sedla si a do té
přepravky šeptala:,,Neboj se miláčku, doktor se na tebe podívá, drahoušku můj, určitě ti pomůže, neměj strach, ty moje zlatíčko.
" V tom zazvonil mobil a ona do něj opět šeptá:,,Jsem s číčou u doktora............ne s píčou,
s čičinou debile !!!!! Jsme na veterině. ", to zařvala. Nemohla jsem hejkat smíchy a mlátit hlavou do stolu, jen mi vytryskly slzy.
A paní povídá:,,To byl manžel, dement, ani si nevšiml, že jsme obě odešly."

CO K TOMU DODAT - TO SI NEVYMYSLÍŠ, TO JE ŽIVOT.....:)

Pawlik

Průvodčí
Jj, píča s číčou sedla do 3,5 t SUV svého dementa-živitele a vyrazila vstříc veterině bez použití blinkru a respektování přednosti zprava na přilehlé notoricky známé křižovatce za současného psaní SMS kamarádce a usrkávání kávy z termohrnku. :)

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
A doufám, že si své úlovky posílají i mezi sebou. :) Tohle už není nadšení pro železnici, ale nějaká úchylka. Pamatuji si na doby, kdy jsem si připadal jako blázen, kdy jsem číhal někde na trati vyfotit si nějaký vlak. Nikoho jiného to moc nezajímalo. Ale jakmile se zrušil pravidelný parní provoz, najednou, kde se vzaly, tu se vzaly, tisíce šotoušů. A to už mne nebralo. Stalo se to národním sportem.

Nahoře