Něco pro zasmátí

Pawlik

Průvodčí
Měl štěstí, že ho to chytlo ve vlaku a ne někde na ulici. Takhle odcházel jen bez košile. Kdyby ho to chytlo na ulici, odcházel by jen v košili.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
A chtěl bych vidět, jak by to dělal, kdyby si stopnul auto. :)
Rozmazlenec. :) První, při cestě na záchod zkontroluji, jestli mám po kapsách plán B. Něco na utření. Ale za tohle dráhy opravdu nemohou, když tam nenajdete papír, tohle dělají cestující.
Za bývalého zaměstnání u ČD. Odjíždíme se soupravou žabotlam z ONJ, kde po údržbě byly plně vyzbrojené i WC. Jak voda, tak toaletní papír, tak mýdlo. Přijedeme do Kolína a ve vlaku nezůstala jediná role toaletního papíru. Co pak chcete? Jedině ten plán B, mít alespoň papírové kapesníčky.

A za C, ten pán pěkně kecá, že se utřel do košile. :) Chtěl napsat jenom vtipný článek. Anebo to je opravdu debil :)
 

Meda

Skladník
Jedu si v klidu a kochám se jako strojvedoucí ...... A najednou střih a jsem pilot letadla ve vývrtce ....... Klávesové zkratky na ovládání výškových a směrových kormidel neznám a čekám, co bude dál ..
Open Rails 2021-09-14 08-14-11.jpg


A zase střih a jedu dál po kolejích .... Jenom se při letu odpojily vozy a jedou přede mnou .......... To bude pěknej náraz ....

Open Rails 2021-09-14 08-14-22.jpg

Naštěstí zase střih a jedu a kochám se ..........
No zážitek nic moc .........
P.S. : jízda na nejmenované trati ve vlastní jednoduché aktivitě. Autor trati dostal e-mail s popisem.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Měl jsi to vydat. Je to jako splněný sen. Tohle se občas lidem od dráhy zdává, že poletují se svou lokomotivou. :) A která verze ORCZ/SK?
 
Nahoře