Trať Praha - Ostrava - Žilina - Košice - Cierna nad Tisou

Bendík

Provozní technik
Za tak rozsáhlý a kvalitně provedený projekt, navíc včetně aktivit a potřebného trainsetu, je to cena opravdu pouze symbolická!!!
Zajímalo by mne, kolik by jsi si Ty jako autor takového díla za svou několikaletou práci (i když dobrovolnou) řekl ?!

ŽSR 160

Cestující
Škoda že sa k tejto mape asi nedostanem.. lebo 500kč je celkom dosť
Pridám sa ku komentáru vyššie.
Takto 500kč je asi 20€ čo je v dnešnej dobe nič pokial človek nežije z vreckového od rodičov, to je jedna vec a vec druhá ako bolo spomenuté vyššie, autor trate tam strávil hodiny a týždne aby to dostal do formy v akej to je a to len preto lebo ho to baví!
Posledná vec nič proti ale miesto fňukania by som odporučil si vyskúšať aké to je si postaviť trať, hoc len 10km úsek a potom človek pochopí že tých 20€ čo ho vyjde poštovné a dostane to na DVD je nič oproti stavbe.
Prajem pekný deň. :)

orlov

Hradlař
Ja som túto trať kúpil tiež za 500 Sk a to ešte pred zavedením eura u nás, teda niekedy v roku 2007 a to vtedy tieto peniaze mali podstatne vyššiu hodnotu, ako teraz. Tiež som vtedy váhal, ale doteraz kúpu neľutujem. Toto dielo ponúka omnoho viac, ako niektoré profi addony za podstatne vyššiu cenu.

Nahoře