Trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
No jo, Dane. Asi to bude tím mým seniorským věkem. :) Ten odjezd ze Zaječí má nastavené šedesátky jak rovně, tak vlevo. Hups :) Nebudete to mít se mnou asi lehké, s mými překlepy. :) Ale já si dnes projel svou testovací aktivitu Brno - Hustopeče a potěšující zpráva je, že z Brna už jezdím na volno i v OR. Asi jsem chybu opravil.
Ale jinak tou sto dvacítkou valíš před šedesátkové návěstidlo pěkně. To neubrzdíš ani očima. :)
Ale jinak díky, opravím zítra a pak ti zase pošlu. Ty jsi nejlepší tester i když z Tvých zpráv moc radostí nemám. Ale opravit se to musí.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
V tom Zaječí byla ještě chyba na vjezdu od Šakvic, nebylo to nalinkované na 60 z nesprávné koleje k výpravní budově, ale omylem byly dvě šedesátky na stejnou kolej. No, občas to uskočí. Raději jsem to tam překontroloval vše.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tak jsem si vyzkoušel, jestli se do Hustopečí vejde Railjet. No musel jsem trochu couvnout, abych byl za návěstidlem a nějak jsem se u toho kochal a i když jsem jel krokem, ťuknul jsem jemně do šturcu, ale tím také projel červenou a bouchla mi brzda. A tím jsem skončil, protože jsem marně hledal, čím rychlobrzdu vybavím a nic jsem nenašel. Pod F1 je jenom Backspace, pro záchrannou brzdu. Tipl jsem opětovný stisk klávesy a kdepak, nic neraguje ani kombinace se Shift, alt, ctrl. Nevím. Jedině opustit hru a znovu načíst. Jde to vůbec něčím odbrzdit? Nebo to šlo jen v nějaké starší verzi OR. Ale jinak Railjet se mi tam na druhý pokus krásně vešel.
1810Hustopece1.JPG
1810Hustopece2.JPG

Dan J.

Strojvedoucí
Čau Zbyňku.
Já jsem dostal chuť na víno a okurek a tak jsem se vydal v roce 2004 z Břeclavi do Znojma, trať je sice rozestavěná, takže nevím, zda jde o nedodělek, ale raději napíšu. Nějak postrádám tabulky upozornění, že přijde snížení rychlosti, ta horší zpráva je, že jsem do Znojma nedojel a zůstal jsem viset na stůj v Božicích u Znojma. Zatím jen trasa hráče a tak není, co by mne blokovalo, navíc na vjezdovém je zelená a na odjezdovém stůj. Nepomůže ani kl. "Tab.".
Bozic_u_zn.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Ještě jedna věc, v Hrušovanech nad Jevišovkou máš dvě odjezdové smer Znojmo až těsně za výhabkymy a směr Břeclav jen jedno zase těsně za výhybkou, tohle je v OR peklo, neumístíš vyčkávací bod jako blok na stůj a ve stanici nevykřižuješ, buou se muset dát opět skeytá návěstidla na každý konec koleje.

Směr Břeclav:
HNJ_001.jpg

Směr Znojmo:
HNJ_002.jpg

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Dane, já jsem tušil, že se ti trať do Znojma nebude líbit, protože je to tam samé skupinové odjezdové návěstidlo. Bohužel to modernizovali jen do Mikulova. Tam máš i cesťáky. To samé Hustopeče, konečně se tam dá udělat provoz. Na Znojmo si zatím dělej jen náčrtky aktivit. Já jedu na 106% a netuším, kdy se na Znojmo dostanu.

Dan J.

Strojvedoucí
JJ. Ono jde o to osazení, nedáš tam blok a proto se musí skrývat návěstidla, je to debilita simulátoru, pokud je totiž takto umístěno, neuděláš blok na vjezd protijedoucího vlaku, ale ani tě nic nepředjede. Hlevně směr Břeclav.

Nahoře