Trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Venku je škaredé počasí, tak pokládka kolejí pokračuje o 106. Od Brna jsem ve Vyškově a od Přerova jsem projel Němčice na Hané a blížím se k Nezamyslicím. Je možné, že budu trochu delší, tak se hold přebytek rovnoměrně rozdělí. K propojení teoreticky chybí asi 18 km.
9b5d34c488ab918a85970fe6a895d4ed.jpg

Jinak velké poděkování patří Matesovi a fotografům za nádraží Hanušovice. Nádherný model.
 
Naposled editoval moderátor:

dvacka

Průvodčí
David Kodet napsal:
Ahoj, kde se dá prosím stáhnout global k BP? Hází mi to pořád chybějící soubory ve složce Track_B :(

Asi nikde.
Zkus napsat autorovi, možná ti jej pošle a nebo ti aspoň pošle chybějící soubory.

Lukáš
 

David Kodet

Pokladník
Dělá to v úseku Adamov - Blansko, pka chybí část kolejí. Ještě před nedávnem jsem tam normálně jel... Všechny soubory co chybí, jsou pouze ze šložky Track_b
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
dvacka napsal:
David Kodet napsal:
Ahoj, kde se dá prosím stáhnout global k BP? Hází mi to pořád chybějící soubory ve složce Track_B :(

Asi nikde.
Zkus napsat autorovi, možná ti jej pošle a nebo ti aspoň pošle chybějící soubory.

Lukáš
Autorovi se píše, pokud vydá aktualizaci nebo DVD s chybou, zkrátka nejedná se o chybu uživatele. Ale pokud vynechám aktualizace nebo si sám promažu nějaké složky, tak i musím nést zodpovědnost. Za chyby platíme všichni. Nikdo nejsme neomylní a každý si určitě sám něco nechtěně smazal. Pokud si nedokážu pomoci, tak poslední varianta je napsat autorovi a objednat si aktuální DVD.
 

Miky945

Hradlař
Zbyněk Šemora napsal:
Ale pokud vynechám aktualizace nebo si sám promažu nějaké složky, tak i musím nést zodpovědnost. Za chyby platíme všichni. Nikdo nejsme neomylní a každý si určitě sám něco nechtěně smazal. Pokud si nedokážu pomoci, tak poslední varianta je napsat autorovi a objednat si aktuální DVD.
Zbyňku,asi jseš mimo mísu.David Kodet píše,že to nedávno ještě jezdil,takže asi vynechal něco v poslední aktualizaci.Bylo by mu tudíš lepší poradit kde a co vynechal,než aby jsi mu hned vnucoval nové DV,(za předpokladu,že nějaké od Tebe má,ale to Ty musíš přece vědět).
Nebo ty žvásty o technické podpoře jsou na nic?
Mirek
 
M

milford

Host
Miky945 napsal:
Zbyněk Šemora napsal:
Ale pokud vynechám aktualizace nebo si sám promažu nějaké složky, tak i musím nést zodpovědnost. Za chyby platíme všichni. Nikdo nejsme neomylní a každý si určitě sám něco nechtěně smazal. Pokud si nedokážu pomoci, tak poslední varianta je napsat autorovi a objednat si aktuální DVD.
Zbyňku,asi jseš mimo mísu.David Kodet píše,že to nedávno ještě jezdil,takže asi vynechal něco v poslední aktualizaci.Bylo by mu tudíš lepší poradit kde a co vynechal,než aby jsi mu hned vnucoval nové DV,(za předpokladu,že nějaké od Tebe má,ale to Ty musíš přece vědět).
Nebo ty žvásty o technické podpoře jsou na nic?
Mirek
Zdravím,

Zbyňkovi nevynášejí obchody v jeho podnikání, tak si to kompenzuje alespoň tím, že každému napíše jest-li mají problém byť banální s jeho tratí, ať si objednají nové DVD. Já také naletěl na ty jeho žvásty a novou trať si objednal a přitom stačilo, aby mi poslal složku Global. Na svých stránkách píše, že v ceně 200 Kč je zahrnuta i tech. podpora, ale podle toho co čtu tady v tomto vlákně je nulová. Pořád se jen opakuje "kupte si nové DVD". Přitom jeho trať nějak extra nevypadá. Krajina nedodělaná, města nevystavěná.

PS: Pokud to moderátoři smažou, tak to svědčí pouze o jejich inteligenci. Autorovi nepatří jen slova díku, ale taky kritika.
 

Delay

Signalista
možno keby na trati pracovali viacery a nie jeden tak by bola aj krajina aj postavene useky. no dalej treba pocitat s mnozstvom objektov a podobne. Nie žeby som si Zbynka zastaval a určite by som nezaťahoval jeho sukromny život do fora. je pravda ze vela miest je holych a zisli by sa urobit.
 

Tom Kanka

Průvodčí
David Kodet napsal:
Ahoj, kde se dá prosím stáhnout global k BP? .....

http://forum.msts.cz/subdom/forum/index.php?threads/3084&pid=112703#pid112703
 
Naposled editoval moderátor:

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Miky945 napsal:
...
Zbyňku,asi jseš mimo mísu.David Kodet píše,že to nedávno ještě jezdil,takže asi vynechal něco v poslední aktualizaci....
Mirek
V poslední aktualizaci ani žádné jiné nic vynechat nemohl, protože je vždy vše v instalačním balíčku.
Mimo mísu nejsem, byl zde dotaz a odpověděl jsem. Milford to také nepochopil s jeho nepovedeným příspěvkem. Je úplně mimo a nemá ponětí, o čem je život. Chlapče, kdybych byl závislý jen na prodeji DVD, tak jsem dávno na huntě. Naopak jsem aktuálně rád, že s objednávkami DVD nikdo moc "neotravuje", protože mne to aktuálně zdržuje od práce.
A pro příště si nechej své úvahy pro sebe. Já se také nestarám o tebe, jestli máš co do huby.

Ale zase vše špatné je k něčemu dobré, alespoň mám důvod tento víkend nesedět u počítače a tvořit do MSTS. Za podobné kecy ? Nas****
 

Tom Kanka

Průvodčí
David Kodet napsal:
Dělá to v úseku Adamov - Blansko, pka chybí část kolejí. Ještě před nedávnem jsem tam normálně jel... Všechny soubory co chybí, jsou pouze ze šložky Track_b

Ahoj,
mě se stalo totéž před pár lety. Před reinstalací MSTS jsem zálohoval Routes, nikoli však Global a Track_B, protože jsem tyto v záloze už měl a mylně jsem se domníval, že jsou stejné. Po nové instalaci a nahrátí složek ze zálohy mi to začalo vyhazovat stejné chyby o chybějících souborech v Track_B. Teprve potom jsem zjistil, že aktualizace 85 bez jakéhokoli varování dopisuje soubory do Globalu i Track_B, a přepisuje Tsection.dat v Globalu.
Když si stáhneš Gloabal i Track_B z odkazu výše, mělo by vše zase fungovat.

PS: Jeden z dalších důvodů, proč používat X-Track. ;)
 

Edie

Průvodčí
Lehce vypreparováno, zbytek hledejte v odpadu.

A abych nezapomněl, Lukyn-CZ si vysloužil za svojí poznámku 14 moderátorský dohled. Po uvaze dostal milford restrikci na tyden. Ne za jeho prvni kritiku ale za to, co nasledovalo
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tome.

To co popisuješ je v pořádku. Kdybys přepisování tsection.dat a kopírování souborů do Global a Track_B ignoroval, chyběly by Ti nově přidané koleje. A řvalo by to téměř všude. Doplňovaly se poloměry 375,750,3000 a 4000m možná ještě něco. A vyhazovalo se, co není použito v žádné trati, aby se uvolnilo místo.
Aktualizace jsou testovány je tam vše, co je třeba a není potřeba nijak varovat uživatele, co se děje v adresářích. Ostatně to nikoho zajímat nemusí, protože jak začne někdo do toho vrtat, že si myslí, že to tam asi nepatří, tak je zaděláno na dotaz sem na fórum, že zase něco někomu nefunguje.
 

Marco Polo

Pokladník
Mohl by mi prosím Vás někdo poradit, jak vykřižovat vlaky ve Stéblové? jedu z HK do Pardubic a chci křižovat ve Stéblové s tím, že já čekám ve stanici. Protijedoucí traffic se mi zastaví u 1. rozjezdové výhybky a dál se už nehne. Děkuji
 
Nahoře