Sešitové jízdní řády

Dan J.

Strojvedoucí
Díííky moc, vůbec jsem netušil, že se tyto vlaky nacházejí v seznamu zvláštních vlaků.

EDIT:
Ještě bych se pozeptal, jezdí tam vůbec ještě nákladní vlaky? V jř uvedeny jsou, ale jestli tomu není podobně jako na trati Bruntál - Mal. Morávka.

Gajdma

Provozní technik
Ještě bych se pozeptal, jezdí tam vůbec ještě nákladní vlaky? V jř uvedeny jsou, ale jestli tomu není podobně jako na trati Bruntál - Mal. Morávka.
Jezdí, obvykle 2x týdně, bohužel od 7.9.2015 už jen v nočních hodinách. Samozřejmě nejezdí všechny trasy uvedené v SJŘ, ale obvykle pouze Mn 80850/80851. Nejčastěji jezdívá jen do Mladecka (dřevo), ale vozba břidlice ze Svobodných Heřmanic taky není úplně zanedbatelná. Chystám na to aktivitu dle reálné předlohy. Sice jsem se už aktivitám nechtěl dále věnovat, ale když už dělám teď v Cargu toho posunovače, tak si musím hrát na bumlácích i v MSTS. :D

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Tak mám dokončeny dvě aktivity pro MSTS a jde o klasické rychlíky GVD 2015 na trati BP pro MSTS pěkně v novém úseku Bohumín až Praha a druhá Brno až Bohumín, no a poněvač nejsem zrovna typ na tvorbu rychlíků a nového období v MSTS, začínám sbírad podklady pro aktivitu Os 20017 a 20016 Králický Sněžník 22.8.2015, jízdní řády a řazení mám, to není prblém, videí je na netu taky dost, ale potíž je, že se jedná převážně o úseky Letohrad - Hanušovice, ale narazil jsem i na záběry vlaku v Ústí nad Orlicí, což je úlně mimo trasu jř.. Jak tedy probíhá celá trasa vlaku? Mám na mysli úplně od výjezdu mašiny z depa, najetí na soupravu, až po cestu zpět z Hanušovic coby Os 20016.
Předem díky za jakoukoliv pomoc. Dan

Dan J.

Strojvedoucí
Jinak jsem dneska s politováním zjistil, že není ve ZV uveden Hvozdnický expres, ale zase přibyly parní vlaky Ostrava - Ostravice, ale ten Hvozdnický mne mrzí, trať do Svobodných Heřmanic je překrásná.

poison

Pomocník strojvedoucího
Jede v
od 6.III. a 28.III., 6.VII., nejede 27.III., 3.VII. takže ještě ladí stroje.

adm.Jarda

Cestující
Jen pro zajímavost jak vypadá sešiťák pro ad hoc jízdu. Jedná se o jízdu po trati, která nemá normálně přidělenou kapacitu (odb. Dubina - Droužkovice).
TJŘ ad hoc 52420.jpg .

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, prosím pěkně, najde se opět dobrá duše, která by mi zaslala, na mejl: salamandra5.dan@seznam.cz sjř (listy v pdf.) pro slovenské tratěna tento rok? Už nevím, kdo mi tehdy posílal ten loňský a předlošký. :)
Předem velký dík. Dan

Vlado M.

Pokladník
Prosím prosím, neměl by pro mě někdo pomůcky GVD pro trať Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem? Na gvd.cz jsou k dispozici jen po Milotice a nechci si to komplet cucat z prstu. Díky.

dvacka

Průvodčí
Dobrý den,
u EN 442 jsem našel v SJŘ zastavení ve stanicích Velim a Pečky. Na ŽelPage je uvedeno, že tento vlak tam zastavuje z dopravních důvodů.
O jaké dopravní důvody se prosím jedná?
Díky moc za odpověď :)

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, proč mi IDOS nabízí přímý spoj do Košic z Prahy s LEO Expres:
JŘ001.jpg

Ale ŽelPage v řazení má psanou trasu pouze do Prešova?
JŘ002.jpg
Tak kde je pravda?
Dan

Dan J.

Strojvedoucí
Díky. Jinak Jelko, dneska jsem odeslal Detvana k vydání, tak se snad zanedlouho dočkáš., v Praze jsi mě jaksi nakop k dokončení. A já jdu na tvorbu "Splašené tramvaje" Praha - Košice. :p

Nahoře