HW nároky Train Simulatoru

Roman

Pokladník
Hledej spíš něco s nVidii. Jednoznačně RW lépe běží na těchto GK. Já mám 650M a jedu na MAX (defaultní nastavení GK), s hraničním fps, tj u mojí trati 20 - 40. Procesor by měl stačit.

Delay

Signalista
Praveze NVidia vsade ocha model Gt720m coz je horsie ako amd... Grafika u hore sponinaneho notebooku je rychlejsia a bitova zbernica je na velkosti 128bit. Coz nvidia ide na 64bit. V hodnoteni je nvidia skoro o 100 bodov horsia ako Amd.

Delay

Signalista
Sú ale veľmi málo... rozmýšlal som nad 740tkou ale myslím že nastavenia na AMD sa bude taktiež nejako vyšperkovať :) dík za rady ešte to prehodnotím. Každopádne na čo sa mám zamerať? Aké parametre si mám všímať?

Mozno ma niekto ine skusenosti, ale zatial som nemal ATInu, ktora by sa dala v nastaveniach a v kvalite obrazu "vysperkovat" lepsie, ako obdobna parametrami od Nvidie. Konkretne u RW nie je vysvetelnie, ale Nvidia s tou hrou skratka bezi lepsie. Mozno je to tym, ze s nimi spolupracuju, neviem a ani nechcem spekulovat. Ale sudim tak podla mnozstva dotazov ohladne RW, problemy su prevazne s ATInami. Ak notas, tak by som volil nieco taketo http://www.naseobchody.cz/ntb-asus-...3-dvd-r-rw-nvidia-gt-740m-2gb-bt-cam-w8-bily/ Ale zrejme nebude v tej cenovej hladine, aku ockavas.

Delay

Signalista
veľmi zaujímavý, škoda že česká koruna z eura je slabá. Mno nič tak ešte niečo porieším a skúsím nájsť niečo s Nvidiou 740, bude stačíť aj i3 na 2,4Ghz a 4GB ram? Nemusím ísť do i5?

Krwel

Začátečník
Zdravím místní znalce. Měl bych podobný dotaz, jako byl položený výše.
Zajímala by mě minimální a ideální konfigurace na fungování TS 2016.
Má sestava je: AMD Phenom 3,2GHz
RAM 4GB
Grafika NVIDIA GeForce GTX950
Systém WIN 10
Hra jde normálně spustit do hlavního menu, ale aktivity pustím jen vybrané a ještě na minimální detaily, zbytek shodí celou hru při spouštění. Jakmile o trochu přidám na kvalitě grafiky, už nespustím žádnou z aktivit. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten poradit, budu velmi rád.

Jan Mayen

Začátečník
Ahoj, po přečtení několika různých témat v tomto fóru jsem nabyl dojmu, že tady chodí hodně chytrých lidí :) tak doufám, že mi někdo poradí - měl bych na Vás jeden dotaz - mám AMD Athlon x4 2,9 GHz, 8 GB RAM, grafika NVidia GTX 960 2GB a Train Simultor 2016 se mi šíííleně seká. Nechce se mi věřit, že by hra ani na nejmenší detaily nešla normálním způsobem spustit. Nevíte někdo, kde by mohl být problém? Děkuji.

Nahoře