Moje dotazy

to poison:
0. AEfix nefungoval (a byl instalován i spouštěn jako správce)
5. instalováno bylo do složky c:\hry\msts\... protože jsem se snažil vyhnout složce Program Files (x86)
původní složku jsem smazal a po msts v tu chvíli nic nezbylo.

poison

Pomocník strojvedoucího
AEfix funguje normálně jak má i na W7 x64. Tak chybu bych viděl někde u tebe. Nevím co tam nastavuješ podle sebe, ale pokud to nastavíš jednou a uložíš musí to chodit jako všem. Nainstaluju vše potřebné a pak dokopíruju tratě a vozidla ze zálohy a musí to chodit jak má. Napiš cos nastavoval a proč a co se změní po opětovném spuštění.

prostě jsem vešel do nastavení msts jsem na záložce Hlavní zrušil tlačítko bdělosti (je to jen hra) a aktivoval volby:Traťový monitor, rozpis jízdního řádu a výhybky, na záložce Klávesnice jsem nic neměnil, na záložce Zvuky jsem měnil kvalitu zvuků ze Střední na Vysoká, na záložce Zobrazení jsem si měnil rozlišení z 640x480x16 na 1024x768x32 a posuvník dal úplně vpravo a na záložce Detaily grafiky jsem zrušil stíny a snížil viditelnost. Po tomhle všem kliknu na Uložit a hraju, jakmile ale hru vypnu a znovu zapnu, je nastavení zpět tam kde bylo.

prolam

Provozní technik
eMeSTéSák napsal:
prostě jsem vešel do nastavení msts jsem na záložce Hlavní zrušil tlačítko bdělosti (je to jen hra) a aktivoval volby:Traťový monitor, rozpis jízdního řádu a výhybky, na záložce Klávesnice jsem nic neměnil, na záložce Zvuky jsem měnil kvalitu zvuků ze Střední na Vysoká, na záložce Zobrazení jsem si měnil rozlišení z 640x480x16 na 1024x768x32 a posuvník dal úplně vpravo a na záložce Detaily grafiky jsem zrušil stíny a snížil viditelnost. Po tomhle všem kliknu na Uložit a hraju, jakmile ale hru vypnu a znovu zapnu, je nastavení zpět tam kde bylo.
Máš ve vlastnostech nastaveno vždy spouštět jako správce?

eMeSTéSák napsal:
nyní jo ale dříve jsem to tak nespouštěl a vše fungovalo
Já do toho Vašeho PC samozřejmě nevidím, ale opravdu to vypadá na zaseklý klíč od registru. To se většinou stává při špatně provedené odinstalaci programu a znovunainstalování. A nemusí to být vlastní vinou. Někdy se to holt tak stane. Mám podobný problém s jiným programem, stejný případ. Nemohu se zbavit starého nastavení. A po analýze mě to píše Key... To jen zkušenost. F.

poison

Pomocník strojvedoucího
Ještě si nenapsal jaké tratě máš a co přesně si zálohoval, v případě BP je třeba i SOUND, Track_B atd.

tratě mám: BP, 321, 090, 130, MHD olomouc a ostrava, megacoaster, pak ty výchozí a ztracená 1987 a nějaká TGV trať. složky SOUND a Track_B jsem zálohoval

Takže ahoj všem,
dnes jsem spustil mojí vytvořenou aktivitu (jako vždy na trati 130 v Chomutově), ve které mám jen cca 5 loose consistů jako stojící soupravy a celá aktivita je pojata jako "jen takové ježdění a hraní si s mašinkami". Ale k problému: v nastavení MSTS mám vypnuté tlačítko bdělosti a stejně mi lokomotiva CD 380 005 po cca 15 vteřinách padá na záchrannou brzdu. Netušíte, čím to může být?
Zatím díky.

Takže ahoj všem,
předem bych chtěl poděkovat uživateli YoLi, bylo to to co to způsobilo a dále se chci zeptat, není ještě někde ke stažení na tomto odkazu , vím že to je ptákovina, ale chtěl bych si s tím zajezdit. Pokud možno i cab+zvuky co k tomuto kdysi byly a opět díky

dvacka

Průvodčí
eMeSTéSák napsal:
Takže ahoj všem,
předem bych chtěl poděkovat uživateli YoLi, bylo to to co to způsobilo a dále se chci zeptat, není ještě někde ke stažení na tomto odkazu , vím že to je ptákovina, ale chtěl bych si s tím zajezdit. Pokud možno i cab+zvuky co k tomuto kdysi byly a opět díky
Ahoj, pokud to někdo má v trainsetu nebo je to někde ke stažení, mohl by mi to také poslat prosím??
Děkuji :)

YoLi

Cestující
eMeSTéSák - rado sa stalo, no nebol som si 100 %-ne istý, či je to presne ono, som rád, že to pomohlo.
Inak ten model, na ktorý ste sem dali obrázok, ak si dobre spomínam... kedysi pradávno som tu videl jedno vlákno, v ktorom starší harcovníci spomínali na počiatky MSTS... a tam som tuším tento screen zahliadol ako fikciu... neviem, či to už bol Tax alebo Martens, kto to spomenul... alebo dokonca aj niekto iný. Ak by si to náhodou zohnal, tak cab použi z hociakého okuliarnika a zvuky sú už na tebe ;)

dvacka

Průvodčí
Tady je to vlákno:
http://forum.msts.cz/subdom/forum/index.php?threads/3972&highlight=Historie

Naposled editoval moderátor:

YoLi

Cestující
Dvacka - presne to vlákno a príspevok používateľa s nickom Kazan... ale po pravde aj mňa by dosť zaujímalo, či sa tie "prototypy" dajú niekde stiahnuť :D

Dvacka - vím, právě odtud mám ten odkaz na tu "ptákovinu" (PS: ano funkci, která se označuje jako Google jsem použil - žádné výsledky směřující na soubor), ale mě jde o to jestli je někde ke stažení abych si s ní mohl zajezdit a ne se jen kochat obrázkem, to se můžu v současnou chvíli i kochat např. Leo expressem, který stále není v MSTS a nebo že by mi někdo tu "ptákovinu" poslal ze svého trainsetu. Ale i tak díky za reakce

Zase zdravím,
nedávno jsem si stáhl trať 270 ze stránek zde a tady je ke stažení archiv s hlášením. Bohužel je na něm heslo a asi po 14 dnech, co jsem psal autorovi email s prosbou o heslo, tak jej stále nemám a proto prosím, nevíte ho někdo?
Opět předem děkuji

Takže opět zdravím,
chtěl jsem se zeptat, když jedu v aktivitě na TAB proti stůj, tak slyším jakési hlášení o povolení jízdě (kdybych měl napsat, co slyším, napsal bych: "mešntiaf" a ještě něco, čemu nerozumím) a neslyším klasické "jízda proti stůj povolena" a "jízda není dovolena". Projevuje se to na trati BP i 321 (ano, vím o vzájemné "nesnášenlivosti" těchto tratí, ale používám TS a v poslední době jezdím výhradně v OR, kde obě trati fungují na 1000%), ale i na dalších tratích. Nebyl by někdo hodný a nenapsal, odkud co stáhnout, či popřípadě rovnou zaslal soubor jen s těmito zvuky?
Zatím opět díky.

Nahoře