Fiktivní trať Fantasie

Burky

Pokladník
Tak trpělivost se opravdu pomalu ale jistě vyplácí...a po dlouhé době jsem se po
úseku projel s Brejlovcem. Pár screenu zde
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Máš to docela pečlivě udělané, to chválím. Přeji Ti, abys vydržel.
7a0ca8d3b6c41a8d713f59c0de3df5f1.jpg
Jen by to chtělo více se pohrát s terénem. Tento násep udělat Zbyňkovým způsobem nebo alespoň zhladit.
f833cffd9cf3bd19a3ca862890848d12.jpg
Tenhle transfer pod kolejema není nic moc, vytáhni si z mých tratí nějaký lepší. A vlož ho pod nádraží vícekrát za sebou.
ba9928f14749989767d1e8a50b0e4ef6.jpg
A máš tam zbytečně mnoho stolových hor, měl bys jim dát zaoblený český tvar. Koukni na fotky a inspiruj se reálnými tvary. Svahy našich hor nejsou zpravidla tak šikmé. Moje rada je, abys prvně udělal pořádně terén a teprve pak vegetaci.
 
Naposled editoval moderátor:

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Mě pohledem na ty kopce také svrbí klávesa F napojená na Joystick v režimu turbo, kdy tlačítko na pár minut zatížím například pivní lahví. Ale nejprve označím kopec. A než vypiji pivko, mám kopec zaoblený jak prdelku. :)
Jinak Jirkovy rady jsou dobré. Já jen doplním, pod nádraží dávám modely náspů například pro 6 kolejí. Jednak je tam jemný štěrk a jednak se vyřeší okolí, protože například podél trati může vést silnice, ale v jiné výškové rovině. A to se pak splácat z terénu nedá, stejně jako náspy pod tratí.
 

Burky

Pokladník
Děkuji za poznatky.....nu já Joystick používal naposledy tak před 10 lety na Playstation1 kde se mi to turbo tlačítko hodilo taky..:) ale až si vymačkám klávesu F tak si ho možná pořídím na PC :D
 

Delay

Signalista
Ahoj, vypadá to super, nič náročné. Dúfam že to pojde hrať aj cez Open Rail ... :) Na taký multiplayer s posunmi z jedné staničky do drhej super :) chválim držím palce nech ťa neprejde chuť k stavbe.
 

Burky

Pokladník
Delay Děkuji , Jsem rád že se někomu líbí má práce..

Myslím že na OR to pojede bez problémů ale nezkoušel jsem...

Mimochodem testoval jsem trat na Uniglobal a funguje taky bez problémů
 

Burky

Pokladník
1b94b19b6b0fbe351869edaa519ca490.jpg
Ještě jsem dodělal odstavné nádraží ve stanici Hajany :)
 
Naposled editoval moderátor:

Delay

Signalista
Ja by som tak rád vyskúšal túto trať cez Open Rail a ešte aj multiplayer! :) úplne ma to láka.
 

Burky

Pokladník
e2a6479c2e869d41538db380c4d6a858.jpg

Plánované vydání první verze Podzim/Zima 2014
 
Naposled editoval moderátor:
Nahoře