Open Rails - galerie obrázků a videí

Dan J.

Strojvedoucí
Po tomhle toužím už od vydání prvních verzí OR a prvni animované točny, Jako tvůrce převážně aktivit ČSD, v tratích Dvoukolejka, Ztracená Old, tyhle točny chybí. A né jen tam, na BP, či 321 by se šikly taky.
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
@Dan J. Nikdo neumí vyrobit nový model točny ČSD/SŽDC, aby to fungovalo jako vidíš na videu, všude používají točny z defaultního MSTS s přidanou animací.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jasně, ale položme si otáku, zda tam pak není lepší napasovat tu defaultní, pro lepší tvorbu aktivit, kdy by se daly obracet páry, třeba zrovna na DVK, 556.0 pro vlaky s uhlm.
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Problém je délka. Ta točna má myslím 27 metrů a třeba v trati 310 jsou 3 délky točen - 27 (Olomouc, Krnov), 23 (Šumperk, Olomouc), 20 (Lipová Lázně). Není problém ty USA točny doplnit, ale je to cesta zpátky.
 

Ikarus280.08

Cestující
Vydanie Icikovej verzie ma motivovalo k tomu, aby som začal objavovať editor TSRE5. Nikdy som predtým žiadnu aktivitu netvoril, ani v MSTS editore. Nuž, tak som sa za pár dní ako samouk učil, a skúšal... Rex 1760 z Košíc do Popradu...
RunActivity 2021-04-17 17-35-55-047.jpg

Video z testu je tu :)

Nabudúce to snáď bude vyšperkovanejšie a lepšie. :)
 

Icik

Signalista
Ctrl + V pro zapnutí vibrací a dej je na stupeň 2. Ty vibrace jsem taky předělával a ladil pěkně dlouho. Byla by škoda je tam nedat.
 

Ikarus280.08

Cestující
@Icik : Ach, že ja som si to nevšimol. Pri prvom testovaní Tvojej verzie som to zapnuté mal, a sledoval, aké parádne a super to je. Len potom, keď sme riešili v Tvojom vlákne jazdné odpory, som to vypol na test, a zabudol zapnúť. Vďaka, za upozornenie, úplne som na to zabudol. Máš to super. ! :)
 
Nahoře