Open Rails - galerie obrázků a videí

Ikarus280.08

Cestující
Niečo z experimentovania s Reshade. Vyskúšal som aj nastavenie od Icik-a ale tie farby mi prišli až neprirodzene fádne, potom som to vyskúšal ja, a vyzerá to ako z kresleného seriálu. Neviem nájsť žiaden rozumný kompromis... Veď posúďte sami.
RunActivity 2019-09-28 10-32-23-490.jpgRunActivity 2019-09-28 10-34-20-727.jpg

Toto tu bol pokus, bez úpravy registrov. Tiene vyzerali hrozne, ale šlo mi to aspoň pri akom takom hrateľnom FPS.
RunActivity 2019-09-18 16-43-34-816.jpg
RunActivity 2019-09-18 18-59-03-542.jpg
Potom som vyskúšal ešte jednu vec, a síce vziať fotku z reálu a pokúsiť sa nastaviť filtre podľa nej.
panťo.jpg
RunActivity 2019-09-28 11-04-17-826.jpg

Stále s tým ale nie som spokojný. Máte niekto nápady, čo by sa dalo zlepšiť ?
 

Lampa

Začátečník
Stále s tým ale nie som spokojný. Máte niekto nápady, čo by sa dalo zlepšiť ?
Ahoj, je to nádhera ale ten prvý sa mi zdá príliž zelený (neviem či s môjho pohľadu alebo je to naozaj iné).:) A len tak pre info, ten tretí, to je strečno však.:) A ohľadom ReShade je to v pohode.;)
 

Ikarus280.08

Cestující
@Icik : Ahoj, ako tak pozerám, asi som mal nejakú staršiu verziu ReShade, v tej, ktorú mám ja sú len položky HDR, Tonemap a Bloom, pričom Bloom som si odškrtol, lebo v danej konfigurácií sa mi to tam skutočne moc nepáčilo. Eyeadaption mi chýba. Na screene od Teba to ale vyzerá fajn.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
A ještě jeden post z trati 183, spíš takový zábavnější. (A opravdu to nejsou screeny z EuroTruckSimulatoru2, to se jen při rekonstrukci Plzně objevil ve stanici vlak fy Elektroline. ;) ) Pozornému divákovi jistě neunikne značná rozpracovanost nehotového modelu.
ETS2a.jpg
ETS2b.jpg
ETS2d.jpg
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
ten ragulin je soukromy ?
Ten ragulin je od ukrajinských přátel a má slabých 200 tisíc polygonů po maximálním zjednodušení zdrojového modelu. Přesto jeho funkce v ORTS je diskutabilní, protože dochází ke grafickým chybám na slabších PC. Je to prostě technologický vzorek pro testování exportů a zpracování.
 
Nahoře