Open Rails - galerie obrázků a videí

Plexi

Signalista
Bardzo mi sie podoba to, co widze. Tylko mam takie pytanie - co to jest za linia do MSTS/OR? Pozdrawiam :)
 

Ikarus280.08

Cestující
Vymyslel som si pred asi dvoma týždňami aktivitu, kde budú v priebehu jedného dňa všetky vlaky premávajúce na trati ŽSR 180. Od pol noci do pol noci, s možnosťou prepínania vlakov. Keďže sú moje znalosti zatiaľ len v zárodku, je to zatiaľ bez posunov. Ale aj na to dôjde, raz. Dnes sa konali prvé jazdy, skúmania chovania trafficu. Ten musí byť dokonale vyladený ešte predtým, než tam nahodím aj náklady. Zatiaľ komplet osobka. :) A zároveň aj test ORIC 1.02...

RunActivity 2021-05-04 17-58-42-992.jpg

RunActivity 2021-05-04 18-06-36-000.jpg

RunActivity 2021-05-04 18-11-47-236.jpg


Keby ste niekto vedeli, prečo mi gorila nekóduje ani po použití skratky alt+R, kričte ... :)
 

martin novy

Pokladník
Vymyslel som si pred asi dvoma týždňami aktivitu, kde budú v priebehu jedného dňa všetky vlaky premávajúce na trati ŽSR 180. Od pol noci do pol noci, s možnosťou prepínania vlakov. Keďže sú moje znalosti zatiaľ len v zárodku, je to zatiaľ bez posunov. Ale aj na to dôjde, raz. Dnes sa konali prvé jazdy, skúmania chovania trafficu. Ten musí byť dokonale vyladený ešte predtým, než tam nahodím aj náklady. Zatiaľ komplet osobka. :) A zároveň aj test ORIC 1.02...

Zobrazit přílohu 29335

Zobrazit přílohu 29338

Zobrazit přílohu 29336


Keby ste niekto vedeli, prečo mi gorila nekóduje ani po použití skratky alt+R, kričte ... :)
Mě by spíš zajimalo,jak si ji rozjel,mam MG OR od Icika a nejede
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, když jsem tu aktivitu testoval na verzi OR MG, tak jsem měl spíš pocit, že ty vozy brzdily až příliš... :D
Ahoj, je pravda, že jsem brzdící váhy neupravoval, ale nechal simulátor "tipnout". Vypočítal nějakých 20t. Nevím kolik má být brzdící váha ve skutečnosti.
 
Nahoře