Open Rails - galerie obrázků a videí

m61

Pokladník
PÓŁNOCNA POLSKA / PRZEDPREMIEROWO Pociąg osobowy relacji: • PR87400: Świnoujście - Poznań Główny (przejazd na odcinku: Krzyż - Poznań Główny Spalinowy Zespół Trakcyjny: SA136-005 Przewidywany czas przejazdu: 90 minut

 

Dan J.

Strojvedoucí
Hrušovany nad Jevišovkou v roce 1989 (chystaná aktivita Os 14524 a Os 14525, Brno - Hrušovany nad Jevišovkou a zpět.

Do hrušovan vjíždí Pn z Břeclavi pro vlečku cukrovaru (vedle na koleji předávací ve vlečce souprava pro zpáteční Pn do Břeclavi):
HnJ_001.jpg
Odobák do Břeclavi, vzadu Os 14525 do Brna a Pn z Břeclavi před sunutím do kolejiště vlečky cukrovaru:
HnJ_002.jpg
Posun, vlak sune do kolejí vlečky:
HnJ_003.jpgHnJ_004.jpg
Před předáním souprav na vlečce:
HnJ_005.jpg
Předáno...
HnJ_006.jpgHnJ_007.jpg
"Bardotka" objíždí soupravu vytaženou z vlečky cukrovaru, aby ji mohla odvézt na zpátečním Pn do Břeclavi:
HnJ_008.jpg
Čekající "Bardotka" a "Pilštyk" vjíždící do stanice s osobákem z Brna do Znojma:
HnJ_009.jpg
Osobák z Hevlína přijel na obsazenou za Os 14525, posunující "Barča" a čekající "Pilštyk" na objezd soupravy vlaku do Znojma:
HnJ_010.jpg
 

krejca

Skladník
Pilštyk, manipuláky. Sergeje Pn. 2x denně. Plus písek z Hrušovan. Na podzim zase cukrovku do Hrušovan.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ten vlak je právĕ Pn do cukrovaru. Pilštyky tam mám na osobácích. Tak to chci nĕjak oživit. Na ten Pn dám Sergeje. Přemýšlel jsem o 720, nebo 721. Ty tam taky nejezdily? Mám na mysli i trať 244.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Nákladní vlaky na Trati 244. http://spz.logout.cz/provoz/steg2007.html
V roce 1989 zde vládl "Pilštyk".
To mi je jasné, ale nechci furt potkávat na všech vlacích Pilštyky, navíc jich ani tolik není, coby model, který jde stáhnout. Není Pilštyk, tak záloha na nákladu Mn a to by mohl klidně bát i Hektor ne?

Nic, zde je galerie obrázků, opravil jsem kabinu pro 735ky do ORCZ, aby seděl FA. Ještě to budu muset malinko doladit. Zde je ukázka závěru aktivity. "Osvobozování" lokomotivy na Os 14525 před přechodem na Os 14508:
Brn_001.jpgBrn_002.jpgBrn_003.jpgBrn_004.jpgBrn_005.jpgBrn_006.jpg

Žehlička bohužel jezdí furt na baterie... :)
 

MERIDIAN

Pokladník
Dane, většinou se to řešilo tak, že souprava se vysunula na odstavné nádraží "A". Pokud ta souprava se v brzké době vracela, jel vlak na kolej 5.kusou, zastavil tak aby byl při objíždění volný námezník, přes šturc se to objelo a po přivěšení zatlačilo. Ale jinak krásně udělaný provoz ( aspoň podle obrázků ).
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj. Posun objezdu mám udĕlaný, co mi OR dovolí. Jinak nachtĕl jsem odjíždĕt, sunout do odstavného. Efekt sledování provozu v aktivitĕ. Takže je to "osvobozování" mašinky podobné posunu v Opavĕ. Hráč tak může bĕhem čekání sledovat vláčky ve stanici, kterĕ mimochodem pisunují také (výmĕna mašin).
 
Nahoře