Rn67163-I by alcapone

Cris

Začátečník
Good afternoon,

I have a problem with this activity.
From Usti n.L. to Lovosice Rn59521 travels before me.
It travels so slowly, that I´m too late (Prackovice 8.11.30 instead of 8.05, Lovosice 8.27 instead of 8.11).
What is going wrong?

Thanks for any help.
Cris

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Někdo za mne odpovězte.
Je tam servis, který ho má podržet zhruba do 7:50 a pak jede na blok do Lovosic a Hněvic. Teda pokud se ptá na to, že je dle sešiťáku všude dříve než je napsáno. Tedy zda má stejný bin jako je uveden u aktivity.

prolam

Provozní technik
alcapone napsal:
Někdo za mne odpovězte.
Je tam servis, který ho má podržet zhruba do 7:50 a pak jede na blok do Lovosic a Hněvic. Teda pokud se ptá na to, že je dle sešiťáku všude dříve než je napsáno. Tedy zda má stejný bin jako je uveden u aktivity.
Naopak! Píše, že mu vlak jede tak pomalu, že je v Prackovicích 8:11:30 místo X:XX:XX a v Lovosicích 8:27 místo X:XX.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Aha, jo to se mě stalo jen jednou, že se vlak vleče, ale jel jsem to asi 6* a 5* OK, jednou ne. No vadit by to asi nemělo, stejnak dojedeš do Hněvic další náklad, pak je vólno do Kralup, kde se uhejbáš EC, za nim na blok do Holešovic, pak na blok SC do Libně. Tedy pak od Lovosic naplno, neměl bys doject ten náklad do Hněvic. Já až bude další aktualizace, tak se pak kouknu, ale spíše čekám na vyladěný eng na mašinu.

Nahoře