Trať Dvoukolejka od JiříkTK do Open Rails

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Máš zapnuté naklápění trati a OR umí naklopit jen koleje s placatáým podložím. Já tam mám 3D podloží. Stačí je vypnout.
S tou 70tkou nic nenaděláme, když je blíž k nádraží, profiltrovává se tam stovka z hlavní trati.
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Na Danovu žádost jsem provedl několik drobných úprav tratě. Doplnil několik ranžírek a chybně nalinkované opravil. Trať je jako celek ode dneška ke stažení u mne na webu.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Tak to je dobrá zpráva. Lze někdy počítat s přidáním nakládacích/vykládacích bodů? Ptám se z toho důvodu, zda má význam dělat ladění u nákladních vozů (je jedno zda ČSD nebo ČD nebo jiných) pro dynamický náklad. Vznikla trať Vlečka pro jejich zkoušení, na cestě je i sada klasiky ČSD.
Vlečka jsou však tratě na "pětníku". Lze si tam vyzkoušet přistavení vozů, nákládku, zavezení do cílového místa, vykládku a svoz prázdných. Dá se sice vyblbnout i na těch krátkých vlečkových kolejích s dvěma, třemi vagóny, ale přeci jen je to omezení.
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Robovu úpravu vlečky znám.
Se mnou se už počítat nedá. Pokud by si trať vzal někdo jiný do práce, nechť se mu dílo daří. Ztracenou_old, která je jednodušší, než DVK, si vzal svého času do parády Martin Mouka s tím, že tam dodělá nakládací a vykládací body. Jak je s tím daleko však nevím.
 

mmouka

Hradlař
zatim nijak zatim jsem jen zkusil jeden bot nalozeni postovni zasilky v Hamru, ale klidne to nekomu prenecham, nemam ted moc casu ani na svoje projekty
 

Rogers

Cestující
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že je to úmorná práce. Upravoval jsem trať jen o dvou čtvercích a dalo to docela zabrat.Asi nejlepší volba by byla, postavit od základu zcela novou trať s dynamickou nakládkou, už v editoru tratí pro OR. Upravit původní trať MSTS na OR, nemusí vždy dopadnout dobře. Rozhodí to databázi tratě, návěstní soustavu a jiné blbosti.
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Dnes som stiahol aj aktualizovanú verziu Dvoukolejky a skúsil tam presunúť aktivitu. Nie je žiadny problém! :) Avšak v úseku Zadov - Lopovice som objavil dve chybičky.
1. Na zhlaví v Zadove (smer Lopovice) je rýchlostník 70, ale rýchlosť načíta až 400 m za ním.
2. Neviem či je to mne chýbajúcou textúrou, alebo v trati, ale nezobrazovali sa mi násypy na niektorých úsekoch trati. Prikladám aj pár screenov, v ktorých miestach sa to vyskytlo a v akej miere.

Zobrazit přílohu 18244Zobrazit přílohu 18245Zobrazit přílohu 18246Zobrazit přílohu 18247
Chyba 2, na kterou upozorňuje AdamS je způsobena tím, že OR umí naklopit pouze základní placaté kolejivo. Já používám také modely kolejí spojené s náspem a ty dělají tento problém. Takže je třeba vypnout naklápění.
Chyba 1, vím o tom, a je to neřešitelné.
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Tak přátelé, minulý týden (22.6) jsem oslavil první výročí dokončení úprav Dvoukolejky pro OR. A protože doména Simtrains.eu je pro mne již nedostupná, řešil jsem to prosbou o umístění na jiný server. Slib jsem dostal, ale nezadařilo se. Takže máte-li někdo ještě o tuto trať zájem, ozvěte se, a já vám ji pošlu s využitím služeb "Úschovny".
 

Tax

Moderátor
Správce
Tak přátelé, minulý týden (22.6) jsem oslavil první výročí dokončení úprav Dvoukolejky pro OR. A protože doména Simtrains.eu je pro mne již nedostupná, řešil jsem to prosbou o umístění na jiný server. Slib jsem dostal, ale nezadařilo se. Takže máte-li někdo ještě o tuto trať zájem, ozvěte se, a já vám ji pošlu s využitím služeb "Úschovny".
@JiříkTK : Jirko, budúci týždeň ju tam dám. Dúfam že mám aktuálnu verziu
 

Michal

Cestující
Simtrains.eu měnil před časem server. Je potřeba aktualizovat přístupy. Takže buď můžeš kontaktovat Zdeňka Itterheima nebo ti to tam můžu nahrát já přes svůj přístup.
 

Frosty

Pokladník
Ahoj, kdy bude web xtrain hotový? Rád bych sosl dvoukolejku abych ji prozkoumal a vytvořil nějakou aktivitu.
 
Nahoře