3D kabiny do Open Rails

Martens

Strojvedoucí
Správce
Nepletu, 2D kabinu do Kyklopa jsem fotil a dělal osobně, takže vím, co tam je za ovladače.....leda.....byl jsem jen na jednom stanovišti a nevím, zda by si v reálu rozuměly na jedné mašině O-BSE na jednom stanovišti a BS2 na druhém.... ale tuším, že takto to měl dokonce Tatranský orol (pokud si dobře pamatuji návštěvu depozitu MDC ve Vrůtkách)
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
No tohle BS2 určitě není...tuším jsme to samé fotili s Davidem Hájkem někdy v roce 2006? Petros, máš někde tu fotku, ze které jsi to dělal Ty?
 

Petros

Začátečník
Martens,fotky už bohužel nemám...ale podle něčeho jsem to musel dělat :D Ale jak píše Honza: páka jako páka :D. Byl to takový začátečnický pokus a tak chyby na 100% jsou.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Proč se ptáš ostatních na 5 let starou věc? Vydána nikdy nebyla. Proč nevyužiješ SZ a neoptáš se rovnou autora, kam za tu dobu pokročil?
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Proč se ptáš ostatních na 5 let starou věc? Vydána nikdy nebyla. Proč nevyužiješ SZ a neoptáš se rovnou autora, kam za tu dobu pokročil?
Protože je to tydýt, který se ani zeptat neumí. Píše jenom nesmyslné oznamy. Je to nějaké nezralé děcko, které prolézá fórum a snaží se sezobat co nejvíce na hraní.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Kde by som našiel túto kabínu?
Celkem zbytečný dotaz.
Autor toho obrázku o něm prohlašoval před šesti lety, že jsou to jeho začátečnické pokusy o 3D kabiny. Dalších 6 let se neděje nic, kromě docela komického peskování jednoho z tvůrců repaintů. To vzhledem k jeho vlastní tvorbě, resp. oznamů do čeho všeho se pouští, vyznívá opravdu zvláštně.
 
Nahoře